Մասնագիտական բաց դասերը պահանջված են. այսօրվա թեման՝ «Բիզնես գործընթացներ»
«Քեյ-Փի-Էմ-Ջի Արմենիա» միջազգային խորհրդատվական ընկերության աշխատակիցներն այսօր արդեն 3-րդ անգամ էին մեր համալսարանում. ուսանողների խնդրանքով նրանց բաց դաս վարելու համար կրկին հրավիրել էր ՀՊՏՀ շարունակական կրթության և կարիերայի բաժինը: Ընկերության կորպորատիվ ֆինանսների բաժնի ֆինանսական խորհրդատու Գայանե...
«Քեյ-Փի-Էմ-Ջի Արմենիա» ընկերության հերթական դասընթացը նվիրված էր աուդիտորական ապացույցներին
ՀՊՏՀ հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի ֆակուլտետի ուսանողներն այսօր ունկնդրեցին «Քեյ-Փի-Էմ-Ջի Արմենիա» ընկերության «Աուդիտի» երրորդ դասընթացը` նվիրված աուդիտորական ապացույցներին: Ընկերության աուդիտի բաժնի ավագ աուդիտոր Անուշ Պետրոսյանը անդրադառնալով աուդիտորական ապացույցներին` հանգամանորեն խոսեց աուդիտի նպատակների,...
«Քեյ-Փի-Էմ-Ջի» ընկերությունը սկսեց «Աուդիտ» դասընթացների շարքը
«Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի հետ մեր համագործակցությունը նոր շրջան է թևակոխում: Այսօրվանից սկսում ենք «Աուդիտ» դասընթացների շարքը: Նախատեսում ենք 4 կամ 5 հանդիպում` բակալավրիատի 4-րդ կուրսերի ուսանողների և մագիստրանտների համար: Հետագայում դասընթացներ կկազմակերպենք ավելի տևական կտրվածքով»,- ՀՊՏՀ...

Сегодня студенты факультета бухгалтерского учета прослушали третью лекцию компании “Кей-Пи-Эм-Джи” по теме “Аудит”, посвященную аудиторским доказательствам. Старший аудитор компании Ануш Петросян обратилас к аудиторским доказательствам, подробно остановилась на аудиторских целях, финансовых отчетах и о соответствующих...
Компания “Кей-Пи-Эм-Джи” проводит серию курсов по “Аудиту”.
“Наше сотрудничество с Армянским государственным экономическим университетом вступает в новый этап.С сегодняшнего дня мы начинаем серию лекций по “Аудиту”. Предусматриваем провести 4 или 5 встреч- для студентов бакалавриата 4курса и магистрантов. В дальнейшем будут организованы более длительные лекции»-отделу...