ՀՊՏՀ-ում շարունակվում է հեռակա ուսուցմամբ ընդունելությունը
Տնտեսագիտական համալսարանում 2015-2016 ուստարվա համար  հեռակա ուսուցմամբ ընդունելությունը (բակալավրիատ, մագիստրատուրա) շարունակվում է: Լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի հետ զրույցում ՀՊՏՀ  ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղարի տեղակալ Վադիմ Գրիգորյանը տեղեկացրեց, որ հեռակա բակալավրիատի...
ՀՊՏՀ-ում հայտագրվել է 1333 դիմորդ. ամփոփվել է առկա բակալավրիատի ընդունելության 1-ին փուլը
ՀՊՏՀ 2015-2016 ուստարվա առկա ուսուցմամբ բակալավրիատի դիմորդների փաստաթղթերի ընդունելության (1-ին փուլ) արդյունքներն  ամփոփվել են. հայտագրվել է 1333 դիմորդ: Այս մասին մեզ տեղեկացրեց  ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Մերի Բադալյանը: «Արդյունքների համաձայն՝ բոլոր մասնագիտությունների...
ՀՊՏՀ բակալավրիատի 164 շրջանավարտներ դարձան մագիստրանտներ
Ավարտվել է 2012-2013 ուսումնական տարվա ՀՊՏՀ մագիստրատուրայի ընդունելության առաջին փուլը: ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Միքայել Թավադյանի տեղեկացմամբ` մագիստրատուրայի 31 մասնագիտություններով և մասնագիտացումներով առկա (անվճար) ուսուցմամբ մագիստրատուրա են ընդունվել ՀՊՏՀ բակալավրիատի 164 շրջանավարտներ,...

В АГЭУ продолжается прием на обучение по заочной форме
В экономическом университете продолжается прием на обучение по заочной форме (бакалавр, магистратура). В беседе с отделом информации и связей с общественностью АГЭУ заведующий ответственного секретаря Вадим Григорян сообщил, что на сегодняшний день 75 абитуриентов подали заявки на заочное обучение в бакалавриате,...
Завершен первый этап приема в магистратуру на 2012-2013 уч.год. Ответственный секретарь приемной комиссии Микаэл Тавадян сообщил, что на очную магистратуру по 31 специальности и специализации поступило 164 выпускника бакалавриата АГЭУ, из которых 23 с правом отсрочки. Напомним втророй этап приема в магистратуру...