ՀՊՏՀ է ընդունվել 834 դիմորդ. ընդունվածների ցուցակները՝ առցանց
Ամփոփվել են 2017-2018 ուսումնական տարվա առկա ուսուցման բակալավրիատի ընդունելության արդյունքները: ՀՊՏՀ-ն ընդունելություն է իրականացրել 11 մասնագիտությունների գծով, երկու փուլի հանրագումարով հայտագրվել է 1016 դիմորդ, որից ընդունվել է 834-ը: Ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Վադիմ Գրիգորյանը մեզ է տրամադրել...
ՀՊՏՀ հեռակա բակալավրիատ է ընդունվել 235 դիմորդ. հրապարակում ենք ցուցակները
Հեռակա  ուսուցմամբ  բակալավրի կրթական ծրագրով  2016-2017 ուսումնական տարում Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան է ընդունվել 235 դիմորդ: Ընդունվածների ցուցակները, որը մեզ է տրամադրել ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Մերի Բադալյանը, ներկայացնում ենք բուհի պաշտոնական կայքում....
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովն ամփոփել է առկա բակալավրիատի ընդունելությունը. դիմորդների թիվը ՀՊՏՀ-ին հատկացված տեղերից ավելի է
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում  երեկ՝ հունիսի 1-ին, ժամը 18.00-ին, ավարտվել է 2014-2015 ուսումնական տարվա առկա բակալավրիատի ընդունելությունը (հիմնական փուլ): ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր, ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի նախագահ Կորյուն Աթոյանի գլխավորությամբ նույն օրն ամփոփվել են գործընթացի արդյունքները:...
Ընդունելության լրացուցիչ փուլով մեր բուհ է դիմել ևս 54 դիմորդ
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովից այսօր տեղեկացանք, որ ընդունելության լրացուցիչ փուլով ունենք ևս 54 դիմորդ: Հիշեցնենք, որ երեկ` հուլիսի 2-ին, դիմում-հայտերի ընդունման վերջին օրն էր: Ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Վահան Բաղդասարյանը տեղեկացրեց, որ լրացուցիչ փուլով մեր բուհ են դիմել հատկապես միջին մասնագիտական...
ՀՊՏՀ առկա վճարովի մագիստրատուրա է ընդունվել 444 դիմորդ
2012-2013 ուսումնական տարվա համար  ՀՊՏՀ առկա վճարովի մագիստրատուրա  է ընդունվել 444 դիմորդ: Այս մասին ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին հայտնեց ՀՊՏՀ  ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Միքայել Թավադյանը՝ ավելացնելով, որ ընդունված  դիմորդները երեկ օրվա ավարտին արդեն հրամանագրվել են...

Подведены итоги прием в очный бакалавриат на 2017-2018 учебный год. Ответственный секретарь приемной комиссии Вадим Григорян нам предоставил списки имен абитуриентов, поступивших в очный бакалавриат, с которыми можете ознакомиться здесь. Добавим, что в Егегнадзорский филиал посупили 23 абитуриентов, а Гюмрийский...
Приемная комиссия АГЭУ обобщила прием в стационарный бакалавриат: количество абитуриентов больше предоставленных АГЭУ мест
Вчера  1-го  июня  в  18.00  в  Армянском  государственном  экономическом университете  завершен  прием  в  стационарный  бакалавриат  на  2014-2015  учебный  год (основной  тур). В  тот  же  день  во  главе  с  ректором  АГЭУ, профессором, председателем  приемной  комиссии  АГЭУ  обобщены  были  результаты  процесса....
По дополнительному приему в наш вуз обратились еще 54 абитуриента
Сегодня    приемная комиссия АГЭУ  проинформировала,  что  при  дополнительном  приеме  имеем  еще  54  абитуриента.  Напомним,  что  вчера  2-го  июля  был  последний  день  приема  заявлений. Ответственный  секретарь  приемной  комиссии   Ваан  Багдасарян  сообщил, что  по  дополнительному  приему  в  наш  вуз ...
На очную платную магистратуру АГЭУ поступило 444 человек
На очную платную магистратуру АГЭУ в 2012-2013 учебном году поступило 444 человек. Об этом отделу информации и связям с общественностью сообщил ответственный секретарь приемной комиссии АГЭУ Михаил Тавадян добавив, что поступившие были зачислены и необходимо оплатить за обучение до 10 октября. Все те, кто вовремя...