ՀՊՏՀ ուրախների և հնարամիտների ակումբի ելույթները /ՈՒՀԱ/ մեկնարկեցին
Այսօր ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում մեկնարկեցին Ուրախների և հնարամիտների ակումբի ներկայացումները՝ «Ուսանողական գարուն 2013» փառատոնի շրջանակներում: Փառատոնի առաջին երկու օրը կլինեն Ուրախների և հնարամիտների ակումբի ներկայացումները, իսկ վերջին ` 3-րդ օրը, տեղի կունենա գալա համերգ, որի ժամանակ կկայանա նաև մրցույթի ամփոփումը:...
ՀՊՏՀ «Нар-Хоз» թիմի ելույթը` հունվարին
Սիրելի ՀՊՏՀ-ականներ, ուսանողական խորհրդի նախագահ Սևակ Խաչատրյանը լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին հայտնեց, որ ՀՊՏՀ ուրախների և հնարամիտների «Нар-Хоз» թիմի ամանորյա ելույթը տեխնիկական պատճառներով այսօր տեղի չի ունենա: Այն կկազմակերպվի հունվարին: Միջոցառման օրվա մասին նախապես կտեղեկացնենք: ՀՊՏՀ Լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժին
Սկսվում են ֆակուլտետների ՈՒՀԱ ելույթները
ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի ուսանողական խորհրդի նախագահ Գրիշա Ամիրխանյանի տեղեկացմամբ`«Ուսանողական աշուն 2012» մարզամշակութային փառատոնի շրջանակում նոյեմբերի 28-ին և 29-ին կանցկացվեն միջֆակուլտետային ուրախների և հնարամիտների ակումբների ելույթները: Երկու օրերի ընթացքում իրենց հումորային, երգիծական ծրագրերով հանդիսատեսին ծիծաղ ու բարձր տրամադրություն կպարգևեն ՀՊՏՀ 6 ֆակուլտետների թիմերը: Գրիշա Ամիրխանյանը նշեց նաև, որ ՀՊՏՀ ֆակուտետների ՈՒՀԱ ելույթների ավարտից հետո կկազմակերպվեն պարի, երգի մրցույթներ:...

Начались выступления клуба веселых и находчивых (КВН) АГЭУ
Сегодня  в  актовом  зале  АГЭУ  начались  представления  Клуба  веселых  и  находчивых  в  рамках  фестиваля  «Студенческая  весна».В  первые  два  дня  фестиваля  пройдут   представления  клуба  веселых  и  находчивых,  а  в  последний,  третий   день,  состоится  гала-концерт,     во  время  которого  и состоится ...
По сообщению председателя студенческого совета факультета управление АГЭУ Гриши Амирханян, в рамках спортивно-культурного фестиваля "Студенческая осень 2012" 28-го и 29-го ноября состоятся межфакультетские выступления команд веселых и находчивых. В течение двух дней зрителям подарят смех и приподнятое настроение 6 факультетских команд АГЭУ своими юмористическими и сатиристическими программами . Гриша Амирханян отметил также, что после выступлений факультетских КВН АГЭУ будут организованы конкурсы...