Ամփոփվեց փառատոնի մարզական մրցաշրջանը. առաջատարը ապագա հաշվապահներն են
«Ուսանողական աշուն-2017» մարզամշակութային փառատոնի մարզական մասը հատեց եզրագիծը: Նոյեմբերի 14-27-ն անցկացված շախմատի, վոլեյբոլի (տղաների և աղջիկների), սեղանի թենիսի, բազկամարտի, հրաձգության, ֆուտզալի առաջնությունների արդյունքով մրցաշարային աղյուսակը 14 միավորով գլխավորում է հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի ֆակուլտետը:...
ՀՊՏՀ բակում ֆելշմոբով այսօր տրվեց «Ուսանողական աշուն - 2017» մարզամշակութային փառատոնի պաշտոնական բացումը, որին ներկա էին ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը, ուսանողների և շրջանավարտների հետ աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Սևակ Խաչատրյանը, ֆիզդաստիարակության, արտակարգ իրավիճակների և քաղպաշտպանության ամբիոնի վարիչ...
Այսօր դասերի ավարտից հետո ՀՊՏՀ նախասրահում իրարանցում էր, և ուսանողների մեծ հոսքն ուղղված էր դեպի համալսարանի դահլիճ, որտեղ մեկնարկում էր ամենասիրված միջոցառումներից մեկը. «Ուսանողական աշուն-2016» մարզամշակութային փառատոնի շրջանակում ՈՒՀԱ մրցելույթներն էին, որին հետևելու էին եկել ոչ միայն ուսանողներ, այլև...
ՀՊՏՀ մարզադահլիճում այսօր կայացավ «Ուսանողական աշուն-2016» մարզամշակութային փառատոնի հանդիսավոր բացումը, որին մասնակցում էին ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը, ուսանողների և շրջանավարտների հետ աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Սևակ Խաչատրյանը, ֆիզդաստիարակության, ԱԻ և քաղպաշտպանության ամբիոնի ղեկավար Հովհաննես Գաբրիելյանը, ամբիոնի...

Գտնվել է 40 նորություն
Сегодня во дворе АГЭУ состоялся флешмоб открытия спортивно-культурного фестиваля “Студенческая осень - 2017”, на котором присутствовали ректор АГЭУ, профессор Корюн Атоян, проректор по работе со студентами и выпускниками Севак Хачатрян, заведующий кафедрой физического воспитания, по ЧС и гражданской обороне Ованнес...
Сегодня после уроков в фойе АГЭУ был ажиотаж, и многочисленные студены направились в зал университета, где стартовало одно из любимых мероприятий: конкурсы КВН в рамках спортивно-культурного фестиваля «Студенческая осень - 2016». Мероприятие вели члены клуба КВН АГЭУ «Нар-Хоз» Давид Минасян и Геворг Саакян, которые...
В спортивном зале АГЭУ сегодня состоялось торжественное открытие спортивно-культурного феsтиваля “Студенческая осень - 2016”, в котором присутствовали ректор Корюн Атоян, проректор по  работам  со  студентами  и  выпускниками  Севак  Хачатрян, и/о заведующего кафедрой физвоспитания, ЧС и ГО Ованнес Габриелян,...