Մեր մայրաքաղաքի տարեդարձին նվիրված միջոցառումներին մասնակցության համար պարգևատրվել են ՀՊՏՀ ուսանողները
Հոկտեմբերի 18-ին ՀՊՏՀ է այցելել Երևանի քաղաքապետի օգնական Սամվել Մերթարջյանը՝ մեր բուհի ուսանողական խորհրդին և ուսանողներին մայրաքաղաքի 2795-րդ տարեդարձին նվիրված «Էրեբունի-Երևան» տոնակատարության միջոցառումների կազմակերպչական աշխատանքներին մասնակցություն ունենալու համար շնորհակալություն հայտնելու: Քաղաքապետի...
«Ուսանողական գարուն-2013» փառատոնում հաղթած ֆակուլտետի ուսանողներն արժանացան շնորհակալագրերի
Հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի ֆակուլտետի դեկան Աշոտ Մաթևոսյանն այսօր շնորհակալագրեր հանձնեց մշակութային և մարզական ուսանողական միջոցառումներին ակտիվ մասնակցություն ունեցած ուսանողներին: «Ես այսօր հպարտանում եմ ձեզանով: Ձեր շնորհիվ մեր երիտասարդ ֆակուլտետը հաղթեց «Ուսանողական գարուն-2013 » փառատոնում` հպարտության...
Գերազանց առաջադիմությամբ ուսանողների ծնողներին շնորհակալագրեր կհանձնվեն
Նոյեմբերի 30-ին, ժամը 14.00-ին ՀՊՏՀ նիստերի սրահում տեղի կունենա ՀՊՏՀ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի գերազանց առաջադիմությամբ ուսանողների ծնողներին շնորհակալագրեր հանձնելու հանդիսավոր արարողություն: Այս մասին լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին տեղեկացրեց ֆակուլտետի դեկան Թաթուլ Մկրտչյանը:...
ՀՊՏՀ ուսանողները Երևանի քաղաքապետի անունից շնորհակալագրեր ստացան
Այսօր ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում Երևանի քաղաքապետի օգնական Սամվել Մերթարջյանը հանդիպեց ուսանողների հետ: Նպատակը մեկն էր` շնորհակալություն հայտնել ՀՊՏՀ ուսանողությանը և ուսանողական  խորհդին հոկտեմբերի 14-ին տեղի ունեցած Երևանի 2794-ամյակին նվիրված «Էրեբունի-Երևան» տոնակատարությանը գործուն մասնակցություն ունենալու համար,...

18-го  октября  АГЭУ  посетил  помощник  мэра  города  Еревана  Самвел  Мертарджян,  чтоб  выразить  благодарность   студенческому  совету  и  студентам  нашего  вуза    за  участие  в  организаторских  работах  мероприятий  праздника «Эребуни-Ереван»,  посвященного   2795-ой  годовщине  столицы. Помощник  мэра ...
Студенты, победившего факультета на фестивале «Студенческая весна -2013», удостоились благодарственных писем
Сегодня  декан  факультета  бухгалтерского  учета  и  аудита  Ашот  Матевосян  вручил  благодарственные  письма  студентам, активно  участвовавшим  в  культурных  и  спортивных  студенческих  мероприятиях,  «Я  сегодня  горжусь  вами.  Благодаря  Вам  наш  молодой  факультет  победил  на  фестивале  «Студенческая ...
вручения родителям благодарственных писем за отличную успеваемость студентов факультета маркетинга и организация бизнеса АГЭУ. Об этом сообщил отделу информации и связей с общественностью декан факультета Татул Мкртчян.  Отдел информации и связей с общественностью АГЭУ
Студенты АГЭУ получили благодарность от имени мэра Еревана
Сегодня в большом зале АГЭУ помощник мэра города Еревана Самвел Мертарджян встретился со студентами. Цель была одна: поблагодарить студентов и студенческий совет АГЭУ за непосредственное участие 14 октября в мероприятиях праздника “Эребуни-Ереван”, посвященных 2794-летию Еревана, и передать слова благодарности...