ՀՊՏՀ ֆուտբոլի թիմը հաղթեց նաև Ագրարային համալսարանի թիմին
Այսօր տեղի ունեցավ հերթական ֆուտբոլային խաղը` ՀՀ բուհերի ուսանողների 14-րդ հանրապետական մարզական խաղերի աշնանային փուլի շրջանակներում: Մեր համալսարանի թիմը հանդիպեց Հայաստանի ազգային  ագրարային համալսարանի թիմին` տանելով գրեթե բացարձակ հաղթանակ`7-1 հաշվով: ՀՊՏՀ ֆուտբոլի հավաքականի  մարզիչ  Էլեոնորա Գրիգորյանը ...
Այսօր ՀՊՏՀ ֆուտբոլի հավաքականը ուրախության և հրճվանքի անասելի պահեր պարգևեց իր երկրպագուներին: Հանրապետական ուսանողական 13-րդ մարզական խաղերի ֆուտբոլի առաջնության եզրափակչում, 8:6 հաշվով հաղթելով Երևանի պետական համալսարանի թիմին, նվաճեց չեմպիոնի կոչումը:Խաղի ավարտից հետո տեղի ունեցավ պարգևատրման հանդիսավոր արարողություն:...
ՀՊՏՀ ֆուտբոլի հավաքականը փետրվարի 13-ից կվերսկսի մարզումները
ՀՊՏՀ ֆուտբոլի հավաքականի մարզիչ Էլեոնորա Գրիգորյանը ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայության բաժնին տեղեկացրեց, որ հավաքականը լրջորեն նախապատրաստվելու է մարտի 20-ին կայանալիք ֆուտբոլի հանրապետական ուսանողական միջբուհական սպարտակիադային, ուստի մարզումները կընթանան ողջ թափով` յուրաքանչյուր շաբաթվա երկուշաբթի և հինգշաբթի...

Сегодня  состоялась  очередная  футбольная  игра  в  рамках  14-ых  республиканских  спортивных  игр  студентов  вузов  РА. Команда  нашего  университета  встретилась  с  командой  Армянского  национального  аграрного  университета, одержав, почти  абсолютную  победу  со  счетом  7:1. Тренер  футбольной  команды ...
Сегодня  в  рамках  осеннего  этапа  14-ых  республиканских  спортивных  игр  студентов  вузов  РА   в  Армянском  государственном  политехническом  университете  состоялась  встреча  футбольной  команды  АГЭУ  с  командой  АГПУ, на  которой  в  результате   со  счетом   5:1   команда  нашего  университета  одержала ...
Сегодня футбольная команда АГЭУ дотавила большое удовольствие своим болельщикам, В финале 13 республиканских спортивных игр, со счетом 8:6 одержав победу над командой Ереванского государственного университета команда АГЭУ стала чемпионом. По завершении игры состоялась церемония награждения. Тренер сборной АГЭУ...
Тренер сборной по футболу АГЭУ Элеонора Григорян сообщила отделу информации и связям с общественностью, что сборная серьезно будет готовиться к республиканской студенческой спартакиаде, которая пройдет 20 марта, поэтому и тренировки пройдут в усиленном режиме в понедельник и четверг каждой недели в 14.00. По словам...