ՀՊՏՀ-ում այսօր իր աշխատանքները շարունակեց ՀՈՒԱԱ 6-րդ ընդհանուր ժողովը
ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում այսօր իր աշխատանքները շարունակեց Հայաստանի ուսանողական ազգային ասոցիացիայի (ՀՈՒԱԱ) 6-րդ ընդհանուր ժողովը, որի նիստի 2-րդ օրը ևս նախագահեց ասոցիացիայի միջազգային հարաբերությունների հարցերով հանձնաժողովի նախագահ Սարգիս Ասատրյանցը: Քննարկվող հարցերում արտացոլվեցին ՀՈՒԱԱ կատարած աշխատանքները...
ՀՊՏՀ-ում այսօր իր աշխատանքները սկսեց ՀՈՒԱԱ 6-րդ ընդհանուր ժողովը
ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում այսօր իր աշխատանքներն սկսեց Հայաստանի ուսանողական ազգային ասոցիացիայի (ՀՈՒԱԱ) 6-րդ ընդհանուր ժողովը, որին մասնակցեցին Երևանի 12 բուհերի ուսանողական ինքնակառավարման մարմինների և «Հայաստանի ոչ պետական բուհերի ուսանողական կենտրոն» հասարակական կազմակերպության պատվիրակները: ՀՈՒԱԱ միջազգային հարաբերությունների...

Сегодня  в  большом  зале  АГЭУ  свою  работу  продолжило  6-ое  общее  собрание  Армянской  студенческой  национальной  ассоциации  (АСНА),  на  заседании  второго  дня  которого председательствовал председатель  комиссии  по  вопросам  международных  отношений  ассоциации  Саркис  Асатрянц. В  обсуждаемых  вопросах ...
Сегодня  в  большом  зале  АГЭУ  начало  свою  работу  6-ое  общее  собрание  Армянской  студенческой  национальной  ассоциации  (АСНА), на  котором  участвовали  делегаты  органов  самоуправления  12  вузов  Еревана  и  общественной  организации  " Студенческий центр  не государственных  вузов  Армении".  Председатель ...