Այսօր Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում մեկնարկեց հեռակա ուսուցմամբ բակալավրիատի առաջին կուրսեցիների ուսումնառության գործընթացը: Բազմաթիվ երիտասարդներ ու աղջիկներ առաջին անգամ ոտք դրեցին մեր բուհ` նոր սպասելիքներով ու ակնկալիքներով: Ֆակուլտետները հերթական անգամ սիրով ու ջերմությամբ ընդունեցին իրենց...
Նոյեմբերի 12-ին կսկսվեն ՀՊՏՀ հեռակա ուսուցմամբ 1-ին և 3-րդ կուրսերի դասերը
Նոյեմբերի 12-ին ՀՊՏՀ բոլոր ֆակուլտետներում կմեկնարկի հեռակա ուսուցմամբ բակալավրիատի 1-ին և 3-րդ կուրսերի ուսումնառության գործընթացը` 4 շաբաթ տևողությամբ: Ինչպես ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին տեղեկացրեցին ֆակուլտետների դեկանները, դասապրոցեսը ֆակուլտետներում կկազմակերպվի տարբեր հերթերում:...

Сегодня в Армянском государственном экономическом университете начались учебные занятия для студентов первых курсов бакалавриата заочного обучения. Множество юношей и девушек первый раз с новыми ожиданиями и надеждами перешагнули порог нашего вуза . Факультеты очередной раз с любовью и теплотой приняли своих новых студентов.Учебные...
12-ого ноября в АГЭУ начнутся занятия 1-3 курсов заочного обучения
12-ого ноября на всех факультетах начнется учебный процесс бакалавриата 1-3 курсов заочного обучения, который продлится 4 недели. Как сообщили отделу информации и связей с общественностью АГЭУ деканы факультетов, учебный процесс на факультетах организуется в разные смены. Таким образом, на факультетах регулирования...