Դիտումների քանակ՝ 7898
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում այս տարվա շրջանավարտների ավարտական վկայականները (դիպլոմ) կհանձնվեն սույն թվականի հունիսի 23-ին: Նախատեսվում է հանդիսությունն անցկացնել նշված օրը, երեկոյան ժամը 19.00-ին, ՀՊՏՀ բակում՝ հանդիսավոր պայմաններում: Այս մասին լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին հայտնեց  ուսանողների և շրջանավարտների հետ աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Սևակ Խաչատրյանը՝ նշելով, որ միջոցառումը կունենա պաշտոնական մաս՝ դիպլոմների հանձնում, ապա նաև՝ ժամանացային: Պրոռեկտորի խոսքով, տվյալ միջոցառմանը հրավիրվում են բոլոր կրթաձևերի շրջանավարտները, սակայն այդ օրը դիպլոմներ կստանան միայն առկա բակալավրիատի շրջանավարտները, մյուս կրթաձևերի շրջանավարտների դիպլոմների տրման մասին տեղեկատվություն կտրամադրվի լրացուցիչ:
Ուսումնական բաժնից հայտնում են, որ շրջանավարտները նախքան հունիսի 23-ի տոնական միջոցառումը անձնագրով և դեկանատի կողմից տրված տեղեկանքով պետք է ներկայանան ուսումնական բաժին՝ համալսարանի գլխավոր մասնաշենքի 3-րդ հարկի 322 սենյակ` գրանցամատյանում ստորագրելու համար:

Количество просмотров: 14681
Выпускные сертификаты (дипломы) выпускнков Армянского государственного экономического университета будет вручены 23 июня сего года. Торжество было проведено в указанный день, в 19;00, во дворе АГЭУ в торжественых условиях. Об этом в беседе с отделом информации и связей с общественностью сообщил проректор по работам со студентами и выпускниками Севак Хачатрян. По словам проректора, в мероприятии приглашаются выпускники всех форм обучения.
Учебный отдел сообщает, что выпускники прежде 23 июня, выпускники должны вместе с паспортом и справкой от деканата должны представитья в учебный отдел, в аудиторию 322 3-го этажа главного корпуса университета, чтобы подписывать в реестре: