Բուհում ամփոփիչ ատեստավորման գործընթաց է՝ ավարտական աշխատանքների պաշտպանություն
Մեր համալսարանում մեկնարկել է ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը, որը ՀՊՏՀ շրջանավարտների համար նշանավորվում է ավարտական աշխատանքի և մագիստրոսական թեզի պաշտպանությամբ:ՀՊՏՀ ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանից տեղեկացանք, որ ավարտական աշխատանքների և մագիստրոսական թեզերի պաշտպանությունն...
Տարեվերջյան ավանդական լուսանկարահանում՝ ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանի մասնակցությամբ
ՀՊՏՀ յուրահատուկ բակում այսօր լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը կազմակերպեց շրջանավարտների տարեվերջյան լուսանկարահանումը՝ ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանի մասնակցությամբ: Արդեն ավանդույթի վերածված մեր այս նախաձեռնությունն այսօր իրականություն դարձավ մակրոտնտեսական քաղաքականություն և կանխատեսում...
ՀՊՏՀ-ում մեկնարկել է ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը (լուսանկարներ)
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը պատրաստվում է մեծ կյանք ճանապարհել շրջանավարտների հերթական սերնդին: Այսօր մեր համալսարանում մեկնարկել է ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը, և առկա բակալավրիատի 6 մասնագիտությունների գծով ուսանողներ այսօր պաշտպանում են իրենց ավարտական աշխատանքները: ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության...

В нашем университете начался итоговый аттестационный процесс, который для выпускников АГЭУ ознаменуется защитой выпускной работы и магистерской диссертации. Сегодня 11 студентов 4-го курса бакалавриата очной формы обучения специальности «Международные экономические отношения» защитили свои выпускные работы. Желаем...
Сегодня отдел информации и связей с общественностью во дворе нашего университета организовал фотосессию выпускников с участием ректора АГЭУ, профессроа Корюна Атояна. Инициатива, ставшая уже традицией сегодня стала реальностью благодаря студентов заочного бакалавриата специальности “Макроэкономическая политика...
Армянский государственный экономический университет готовитится к очередному выпуску. Сегодня в нашем университете стартовал процесс итоговой аттестации и по 6 специальностям очного бакалавриата сегодня студенты защищают свои выпускные работы. Отдел информации и связей с общественностью посетила аудитории, где...