Դիտումների քանակ՝ 3438
«Բանկային գործ» մասնագիտության 2016թ. շրջանավարտների համար օրը տոնական է. այսօր նրանք ստացան ավարտական վկայականները՝ դիպլոմները:
Շրջանավարտներին բարեմաղթանքներ հղեց բանկային գործի և ապահովագրության ամբիոնի ղեկավար Աննա Ասլանյանը:
ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը մասնակից դարձավ  շրջանավարտների ուրախությանը, շնորհավորեց ու զրուցեց նրանց հետ՝ արձանագրելով տոնական տրամադրությունները:
Գևորգ Սարգսյանն արժանացել է գերազանցության դիպլոմի, այժմ ՀՊՏՀ հայցորդ է:
«Հետաքրքրվում եմ բանկային ոլորտով, աշխատում եմ «Հայբիզնեսբանկում»՝ որպես վարկային մասնագետ և աշխատանքն ու մագիստրոսական ուսումը համատեղել եմ: Շատ գոհ եմ ՀՊՏՀ պրոֆեսորադասախոսական   կազմից, նրանց տված գիտելիքներից»,-ասաց շրջանավարտն ու հպարտորեն հավելեց, որ զբաղվում է գիտական աշխատանքով՝ հայցորդ է և ցանկանում է համալրել հարազատ բուհի դասախոսական  անձնակազմը:
Տաթև Սարգսյանն իր երախտագիտությունն է հայտնում ՀՊՏՀ-ին՝ «ուսանողական լեցուն տարիների համար»: Այստեղ նա ստացել է նաև բակալավրական կրթություն:
Ինչպես ավելի վաղ հայտնել էինք, ՀՊՏՀ-ում փետրվարի 13-ից մեկնարկել է ՀՊՏՀ հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի 2016թ. շրջանավարտներին ավարտական վկայականների (դիպլոմների) հանձնման գործընթացը:

Количество просмотров: 2341
Для выпускников специальности ‘Банковское дело” сегодня праздничный день: сегодня они получили свои выпускные свидетельства - дипломы.
Руководитель кафедры банковского дела и страхования Анна Асланян направила добрые пожелания выпусникам.
Отдел информации и связей с общественностью АГЭУ стал частью радости выпускников, поздравил и побеседовал с ними, зафиксировав праздниченые настроения.
Геворг Саргсян удостоился диплома с отличием, сейчас является соискателем АГЭУ.
“Мне очень интересна банковская сфера, работаю в “Армбизнесбанке” в качестве кредитного специалиста и совмещал учебу с магистерским образованием. Очень доволен профессорско-преподавательским составом АГЭУ”, - сказал выпускник и с гордостью добавил, что занимается научной работой, является соискателем и желает попонить преподавательский состав родного вуза.
Как отметили ранее, с 13 февраля в АГЭУ начался процесс вручения выпускных свидетельств (дипломов) выпускникам магистратуры 2016 г. заочной формы обучения.