ՀՊՏՀ-ում էին Արժույթի միջազգային հիմնադրամի ներկայացուցիչները
Արժույթի միջազգային հիմնադրամի ներկայացուցիչներին այսօր մեր համալսարանի միջազգային համագործակցության կենտրոնում ընդունեց ՀՊՏՀ գիտության և արտաքին կապերի գծով պրոռեկտոր Գագիկ Վարդանյանը: Հանդիպմանը ներկա էին ՀՊՏՀ ֆինանսների ամբիոնի վարիչ Աշոտ Սալնազարյանը, բանկային գործի և ապահովագրության ամբիոնի վարիչ Աննա Ասլանյանը,...
Բուհ-ուսանող-գործատու համագործակցության ամրապնդման նպատակով ՀՊՏՀ և ՀՀ կենտրոնական բանկի նախաձեռնությամբ այսօր ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում տեղի ունեցավ ՀՀ Կենտրոնական բանկի ներկայացուցիչների հանդիպումը ուսանողների հետ: «Դուք գիտեք, որ այսօր մեր բուհը համագործակցության բազմաթիվ համաձայնագրեր է ստորագրել Հայաստանի պետական...
ՀՊՏՀ դահլիճում այսօր ՀՀ կենտրոնական բանկի ներկայացուցիչները կհանդիպեն ուսանողների հետ
ՀՊՏՀ սիրելի ուսանողներ, հիշեցնում ենք, որ այսօր, ժամը 14.00-ին ՀՊՏՀ դահլիճում ՀՊՏՀ-ի և ՀՀ կենտրոնական բանկի նախաձեռնությամբ տեղի կունենա ՀՀ կենտրոնական բանկի ներկայացուցիչների հանդիպումը ուսանողների հետ: Ինչպես հայտնում են ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժնից, ՀՊՏՀ-ում կհուրընկալվեն ԿԲ նախագահի տեղակալ Ներսես Երիցյանը,...

Представители Международного валютного фонда были в АГЭУ
Сегодня в центре международного сотрудничества нашего универсистета проректор по научным вопросам и внешним связям АГЭУ Гагик Варданян принял представителей Международного валютного фонда. На встрече присутствовали заведующий кафедрой “Финансы” Ашот Салназарян, заведующая кафедрой “Банковское дело и страхование”...
С целью укрепления сотрудничества между вузом- студентом-работодателем, сегодня по инициативе АГЭУ и центрального банка РА состоялась встреча со студентами. “Вы знаете, что сегодня наш вуз подписал соглашения о сотрудничестве с государственными и частными организациями Армении. Для нас очень важным является сотрудничество...
Сегодня в зале АГЭУ состоится встреча с представителями центрального банка РА
Дорогие студенты АГЭУ,напоминаем, что по инициативе АГЭУ и центрального банка РА, сегодня в 14.00 в зале торжеств АГЭУ в главном корпусе состоится встреча со студентами.  Как сообщают из отдела внешних связей АГЭУ, вуз посетят заместитель председателя центрального банка РА Нерсес Ерицян, член совета ЦБ Арменак...