Կանանց միամսյակին նվիրված միջոցառումների շրջանակում ՀՊՏՀ ուսխորհրդականները երեկ այցելել են «Եռաբլուր» փառքի պանթեոն և հարգանքի տուրք մատուցել զոհված կին ազատամարտիկների հիշատակին: Ծաղիկներ խոնարհելով ազատամարտիկների շիրիմներին՝ համալսարանականները վերհիշել են նրանց անգնահատելի սխրանքները: Այս մասին տեղեկացնում...
Տոնական միամսյակին նվիրված միջոցառումները ՀՊՏՀ-ում շարունակվում են
ՀՊՏՀ-ում կանանց միամսյակին նվիրված անակնկալները շարունակվում են: Մայրության ու գեղեցկության տոնի առիթով տարբեր նախաձեռնություններով արդեն հանդես են եկել համալսարանի ֆակուլտետային ուսանողական խորհուրդները: Այսօր հերթը մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետին էր: Դասամիջոցին գեղեցիկ երաժշտության ներքո ֆակուլտետի...
ՀՊՏՀ ֆինանսական ֆակուլտետի ուսանողները տոնեցին կանանց միամսյակը
ՀՊՏՀ մեծ հանդիսասահում ֆինանսական ֆակուլտետի ուսանողական խորհրդի նախաձեռնությամբ այսօր կազմակերպված տոնական միջոցառումը նվիրված էր կանանց միամսյակին: Ուսանողները հավաքվել էին` մեկ անգամ ևս շնորհավորելու, իրենց երախտագիտության ու անսահման սիրո զգացումները փոխանցելու կանանց` տատիկներին, մայրերին ու քույրերին: Բեմահարթակ...

В рамках мероприятий, посвященных женским праздникам студсоветцы АГЭУ вчера пантеон воинской славы «Ераблур и отдали дань уважения памяти павших женщин-воинов-освободителям. Возложив цветы к могилам воинов-освободителей, университетовцы вспомнили их бесценные подвиги. Об этом нам сообщает сайт СС. Председатель...
В  АГЭУ  продолжаются  сюрпризы,  посвященные  женскому   месячнику. По  поводу  праздника  материнства  и  красоты  по  разным  инициативам  уже выступили  факультетские  студенческие  советы  университета. Сегодня  была  очередь  факультета  маркетинга  и  организации  бизнеса. На  перемене  под  красивую  музыку ...
Студенты финансового факультета АГЭУ отпраздновали женский месячник
Сегодня в большом торжественном зале АГЭУ по инициативе студенческого совета финансового факультета было организовано праздничное мероприятие, посвященное женскому месячнику. Студенты собрались еще раз поздравить, передать чувства признательности и безграничной любви женщинам: бабушкам, матерям и сестрам. На сцену...