ՀՊՏՀ-ում քննաշրջան է (լուսանկարային շարք)
Այս օրերին ՀՊՏՀ առկա բակալավրիատի 1-3-րդ կուրսերում ընթացիկ ստուգումներ են, առկա բակալավրիատի 4-րդ կուրսերում՝ միջանկյալ քննություններ:Ընթացիկ ստուգումներն ու միջանկյալ քննությունները կեզրափակվեն նոյեմբերի 12-ին:Ինչպես միշտ, այս անգամ ևս, ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը տեսադաշտում է պահել...
Սիրելի ՀՊՏՀ-ականներ, այցելուներ, ինչպես արդեն առիթ ենք ունեցել գրելու, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում ապրիլի 25-ին մեկնարկել է ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը, որի շրջանակներում առկա և հեռակա բակալավրիատի ուսանողները ներկայացնում են իրենց ավարտական աշխատանքները, իսկ առկա մագիստրատուրայի ուսանողները՝...
ՀՊՏՀ «Շրջանավարտ-2016». լուսանկարային շարքեր
Նոր կարգախոս՝ ՀՊՏՀ-ում (լուսանկարային շարք)
Յուրաքանչյուր գարուն ՀՊՏՀ ինքնատիպ բակը նորովի է ձևավորվում: Այս տարին ևս բացառություն չէ և մինչ կսկսվի բակի ձևավորումը ծաղիկներով և բույսերով, տեղադրվել է համալսարանի հերթական շրջանի կարգախոսը՝ «Դարձի՛ր մրցունակ»: Ներկայացնում ենք լուսանկարային շարք, որում արտացոլել ենք ոչ միայն նոր ցուցապաստառը, այլև նախորդ...
Օրը շրջանավարտներին էր (լուսանկարներ)
ՀՊՏՀ-ում ընթանում են 2-րդ միջանկյալ քննությունները
Տնտեսագիտական համալսարանում շարունակվում են 2014-2015 ուստարվա հեռակա և առկա կրթաձևերի երկրորդ միջանկյալ քննությունները, որոնք մեկնարկել են հունիսի 1-ին: Տարբեր ֆակուլտետների միջանցքներում, լսարաններում, բակում խմբված ուսանողներ են, որոնք ջանում են քննասենյակ մտնելուց առաջ վերհիշել սովորածը: Բուհի քննական...

Дорогие АГЭУ-овцы, посетители! Напомним, что 25 апреля в Армянском государственном экономическом университете стартовал итоговый аттестационный процесс, в рамках которого студенты бакалаврита очной и заочной формах обучения представляют свои выпускные работы, а студенты магистратуры – защищают свои магистерские...
"Выпускник-2016" АГЭУ: серия фотографий
Уважаемые коллеги, дорогие студенты, мы представляем серию фотографий церемонии "Выпускник-2016" АГЭУ. Сегодняшний фотоальбом здесь. Вчерашний фотоальбом здесь. Отдел информации и связей с общественностью АГЭУ.  Предыдущие  новостиздесь
В экономическом университете продолжаются 2-е промежуточные экзамены 2014-2015 учебного года для студентов стационарного и заочного форм обучения. В коридорах, аудиториях, разных факультетов во дворе собираются стдуденты, которые перед входом в экзаменационный зал пытаюстся вспомнить то, что выучили. Желаем всем...