Ընթացիկ ստուգումներն ու միջանկյալ քննությունները մոտենում են. ծանոթացեք ժամանակացույցերին
Հարգելի' ուսանողներ ՀՊՏՀ ուսումնական բաժնից տեղեկացնում են, որ հոկտեմբերի 29-ին մեկնարկում են առկա բակալավրիատի 1-3 կուրսերի ընթացիկ ստուգումները, իսկ նոյեմբերի 1-ից՝ 4-րդ կուրսերի միջանկյալ քննությունները: Դեկանատները տրամադրել են ընթացիկ ստուգումների և միջանկյալ քննությունների ժամանակացույցերը: Դրանք ներկայացված...
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում այսօր առավոտյան մեկնարկեցին 2016-2017 ուստարվա առաջին կիսամյակի առկա բակալավրիատի 2-4-րդ կուրսերի միջանկյալ քննությունները: Հիշեցնենք, որ առաջին անգամ միջանկյալ քննություններում ներդրվել է նոր մոտեցում և համակարգչային քննություններում ներգրավվել են արտաքին հսկիչներ,...
Միջանկյալ քննությունների մեկնարկ. հայտնի են քննագրաֆիկները
ՀՊՏՀ ուսումնական բաժնից հայտնում են, որ ս.թ. հոկտեմբերի 28-ին մեկնարկում են 2016-2017 ուստարվա առաջին կիսամյակի առկա բակալավրիատի 2-4-րդ կուրսերի միջանկյալ քննությունները: Ֆակուլտետների դեկանատներից ստացված քննագրաֆիկներին ծանոթացեք հետևյալ հղումով՝ asue.am/am/ֆակուլտետներ/քննագրաֆիկներ-390: 1-ին կուրսում քննական...
Ավարտվում է միջանկյալ քննաշրջանը
ՀՊՏՀ 2015-2016 ուստարվա 2-րդ կիսամյակի 1-ին միջանկյալ քննությունները (առկա ուսուցման համակարգ) մեկնարկել էին ապրիլի 4-ին: 2 շաբաթ տևած քննություններն անցկացվում էին գրավոր, բանավոր, համակարգչային եղանակներով: Այսօր քննաշրջանի վերջին օրն է: Հեռակա բակալավրիատի և հեռակա մագիստրատուրայի 2015-2016 ուստարվա ուսումնական...
Շարունակվում են 2-րդ միջանկյալ քննությունները
ՀՊՏՀ-ում շարունակվում են 2014-2015 ուստարվա հեռակա և առկա կրթաձևերի երկրորդ միջանկյալ քննությունները, որոնք մեկնարկել են հունիսի 1-ին: Ներկայացնում ենք քննական ակնթարթներ: ՀՊՏՀ Լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժին
ՀՊՏՀ-ում ընթանում են 2-րդ միջանկյալ քննությունները
Տնտեսագիտական համալսարանում շարունակվում են 2014-2015 ուստարվա հեռակա և առկա կրթաձևերի երկրորդ միջանկյալ քննությունները, որոնք մեկնարկել են հունիսի 1-ին: Տարբեր ֆակուլտետների միջանցքներում, լսարաններում, բակում խմբված  ուսանողներ են, որոնք ջանում են քննասենյակ մտնելուց առաջ վերհիշել սովորածը: Բուհի քննական...

Расписания текущих испытаний и промежуточных экзаменов
Уважаемые студенты! Учебный отдел АГЭУ сообщает, что с 29 октября стартуют текущие испытания 1-3 курсов очного бакалавриата, а с 1 ноября – 4-х курсов. Деканаты предоставили расписания текущих испытаний и промежуточных экзаменов, которые доступны на официальном сайе АГЭУ, в разделе “Студент”. Ознакомьтесь и подготовьтесь!...
В Армянском государствнном экономическом университете сегодня утром стартовали промежуточные экзамены первого семестра 2016-2017 учебного года для 2-го и 4-го курсов. Отметим, что впервые в промежуточных экзаменах внедрен новый подход: во время промежуточных компьютерных экзаменов для студентов 2-4 курсов бакалавриата...
Учебный отдел АГЭУ сообщает, что 28 октября с.г. стартуют промежуточные экзамены первого семестра 2016-2017 учебного года для студентов 2-4-х курсов стационарного баклавриата. С графиками экзаменов Вы можете ознакомиться по следующей ссылке:  http://www.asue.am/am/ֆակուլտետներ/քննագրաֆիկներ-390 На первом курсе...
Продолжаются 2-е промежуточные экзамены
В АГЭУ продолжаются 2-е промежуточные экзамены 2014-2015 учебного года для студентов стационарного и заочного форм обучения, которые стартовали 1-го июня. Представляем экзаменационные мгновения.       Отдел информации  и  связей  с  общественностью  АГЭУ Предыдущие  новостиздесь
В экономическом университете продолжаются 2-е промежуточные экзамены 2014-2015 учебного года для студентов стационарного и заочного форм обучения. В коридорах, аудиториях, разных факультетов во дворе собираются стдуденты, которые перед входом в экзаменационный зал пытаюстся вспомнить то, что выучили. Желаем всем...