2017-2018 ուսումնական տարվա ընդունելության արդյունքների ներկայացմամբ՝ ուսումնամեթոդական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր, ընդունող հանձնաժողովի նախագահի տեղակալ Պարույր Քալանթարյանի զեկուցմամբ, այսօր սկսվեց ՀՊՏՀ գիտական խորհրդի հերթական նիստը: Ինչպես ներկայացրեց պրոռեկտորը, ընդունող հանձնաժողովն աշխատել է մայիսի 5-ից...
Ամփոփվել են  2015-2016 ուսումնական տարվա հեռակա ուսուցման բակալավրիատի ընդունելության արդյունքները: ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի հետ զրույցում ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Մերի Բադալյանը նշեց, որ այս տարի մեր բուհի հեռակա բակալավրիատի դիմորդներից ընդունվել են 276-ը:...
ՀՊՏՀ գիտխորհրդի օրակարգում կքննարկվեն ուսումնակազմակերպական հարցեր
Նոյեմբերի 19-ին, ժամը 14.00-ին ՀՊՏՀ նիստերի սրահում տեղի կունենա  գիտական խորհրդի հերթական նիստը: Օրակարգում ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի  պատասխանատու քարտուղար Միքայել Թավադյանի հաղորդումն է 2012-2013 ուսումնական տարվա ընդունելության արդյունքների մասին: Ուսման վարձավճարի գանձման ընթացքը կներկայացնի  ուսումնակազմակերպական...

Сегодня проректор по учебно-методическим работам, заместитель председателя приемной комиссии Паруйр Калантарян сегодня начал очередное заседание ученого совета с представленем итогов приема на 2017-2018 учебный год. Как представил проректор, работа приемной комиссии продлилась  с 5 мая по 5 ноября, процесс был...
Подведены итоги приема на заочное отделение бакалавриата. В беседе с отделом информации и связей с общественностью АГЭУ ответственный секретарь приемной комиссии Мери Бадалян отметила, что в этом году из числа абитуриентов заочного бакалавриата поступили 276. По словам ответственного сектретаря, по факультетам...
На повестке дня научного совета АГЭУ будут обсуждаться учебноорганизационные вопросы
19 ноября  в 14.00 в  зале  заседаний  АГЭУ  состоится  очередное  заседание  ученого  совета. На  повестке  дня  выступление  ответственного секретаря  приемной  комиссии  Микаела  Тавадяна  о результатах  приема на 2012-2013 учебный  год. О  процессе  взимания  учебной  платы  представит  проректор  по  учебноорганизационным ...