Այսօր մեկնարկեց լուծարքային շրջանի երկրորդ փուլը
ՀՊՏՀ-ում այսօր մեկնարկեց լուծարքային շրջանի երկրորդ փուլը, որին մասնակցում են առկա ուսուցման բակալավրիատի 1-4-րդ, առկա և հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի ուսանողները: Քննությունները կանցկացվեն քննական տարբեր ձևերով` թե՛ համակարգչային կենտրոնում, թե՛ ֆակուլտետներում: 2-րդ լուծարքային շրջանը կավարտվի փետրվարի 22-ին:...
Հունիսի 25-ին կմեկնարկի առկա բակալավրիատի դիմորդների ընդունելության երկրորդ փուլը
Առկա բակալավրիատի դիմորդների ընդունելության երկրորդ փուլը կմեկնարկի հունիսի 25-ին և կավարտվի հուլիս 2-ին, ժամը 18.00-ին: ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Միքայել Թավադյանի տեղեկացմամբ` այս փուլում կընդունվեն բանակից զորացրվածների, սփյուռքի մեր հայրենակիցների, հանրապետության միջնակարգ մասնագիտական,...

Сегодня начался второй этап ликвидационного периода
Сегодня в АГЭУ начался второй этап ликвидационного периода, в котором участвуют студенты 1-4 курсов бакалавриата стационарного обучения, магистратуры стационарного и заочного обучения. Экзамены пройдут в экзаменационных разных видах: как в компьютерном центре, так и на факультетах. Второй этап завершится 22-го...
25 июня начнется второй этап приема на очный бакалавриат
Второй этап приема документов на очный бакалавриат начнется 25 июня и завершится 2 июля в 18.00. По сообщению председателя приемной комиссии АГЭУ Микаэла Тавадяна, на этом этапе будут приняты документы, вернувшихся из армии, наших соотечественников из диаспоры, выпускников средне специализированных училищ, а также...