Կայացել է «Արարատ» ծրագրի մասնակիցների ամենամսյա հանդիպում
ՀՊՏՀ որակի ապահովման բաժնից հայտնում են, որ սեպտեմբերի 15-ին Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի միջազգային համագործակցության կենտրոնում կայացել է «Տեմպուսի» «Արարատ» ծրագրի մասնակիցների ամենամսյա հանդիպումը, որին մասնակցել են ծրագրի շահակից գործընկերները, ՀՊՏՀ որակի ապահովման բաժնի աշխատակիցները` բաժնի...
ՀՊՏՀ միջազգային ծրագրերի կենտրոնում մայիսի 31-ին կայացավ Տեմպուսի «Արարատ» ծրագրի ամենամսյա հանդիպումը՝ ծրագրի հայաստանյան գործընկերների մասնակցությամբ: Հանդիպման նպատակը ծրագրի շրջանակներում առաջիկա գործողությունների պլանավորումն ու ընթացիկ հարցերի քննարկումն էր: Ծրագրի համակարգող Ներսես Գևորգյանը ներկայացրեց...
ՀՊՏՀ միջազգային ծրագրերի կենտրոնում այսօր տեղի ունեցավ Տեմպուսի «Արարատ» ծրագրի մասնակիցների ամենամսյա հանդիպումը, որին ներկա էին ՀՊՏՀ ուսումնամեթոդական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Պարույր Քալանթարյանը, ՀՊՏՀ որակի ապահովման բաժնի պետ Ներսես Գևորգյանը, «Արարատ» ծրագրի կառավարման հանձնաժողովի անդամ Սուսաննա Կարախանյանը,...
Այսօր Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի միջազգային համագործակցության կենտրոնում կայացավ «Տեմպուսի» «Արարատ» ծրագրի մասնակիցների ամենամսյա հանդիպումը, որին մասնակցում էին ծրագրի շահակից գործընկերները, ՀՊՏՀ որակի ապահովման բաժնի աշխատակիցները` բաժնի պետ Ներսես Գևորգյանի, ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնի...

Состоялась ежемесячная встреча участников программаы “Арарат”
Отдел обеспечения качества АГЭУ сообщает, что 15 сентября в центре международного сотрудничества Армянского государственного экономического университета состоялась ежемесячная встреча участников программы Темпуса  “Арарат”, в которой приняли участие партнеры и бенефициары программы, сотрунидки отдела обеспечения...
31-го  мая  в  центре  международных  программ  АГЭУ  состоялась  ежемесячная  встреча  программы  Темпуса  «Арарат» с  участием  армянских  партнеров программы. Цель  встречи  в  рамках  программы  планирование  ближайших  действий  и  обсуждение  текущих  вопросов. Координатор  программы  Нерсес  Геворгян  представил ...
Сегодня  в  центре  международных  программ  АГЭУ  состоялась  ежемесячная  встреча  участников  программы  Темпуса  «Арарат», на  котором  присутствовали  проректор  АГЭУ  по  учебнометодическим  работам  Паруйр  Калантарян,  начальник  отдела  обеспечения  качества  АГЭУ  Нерсес  Геворгян, член  комиссии  управления ...
Сегодня  в  центре  международного  сотрудничества  Армянского  государственного  экономического  университета  состоялась  ежемесячная  встреча  участников  программы  «Темпус»-а  «Арарат», на  которой  присутствовали  заинтересованные  партнеры  программы, сотрудники  отдела  обеспечения  качества  АГЭУ:начальник ...