ՀՊՏՀ-ում կայացել է ”ARARAT” ծրագրի կայունության և շարունակականության մշտադիտարկման այց
Եվրոպական Միության (ԵՄ) Տեմպուսի «Համալսարան-գործատու» hայկական համակարգող գործակալություն (ԱՐԱՐԱՏ) (Armenian Coordination Agency “University - Employer” (“ARARAT”), № 530321-TEMPUS-1-2012-1-AM-TEMPUS-SMHES) ծրագրի կայունության և շարունակականության մշտադիտարկման այցի շրջանակներում ԵՄ «Կրթության, տեսաձայնային...
«Ամբերդ» կենտրոնը հրապարակում է նոր՝ ֆինանսական շուկաների հետազոտությունների արդյունքներ
«Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնում իրականացվում են ֆինանսական շուկաների հետազոտություններ, որոնք ներառում է Համաշխարհային ֆինանսական շուկաների, ՀՀ արժեթղթերի և միջբանկային վարկային շուկաների, ինչպես նաև  ՀՀ ԿԲ դրամավարկային քաղաքականության ու արտարժույթի շուկաների ամսական մշտադիտարկումներ և եռամսյակային վերլուծական...
Այսօր Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի միջազգային համագործակցության կենտրոնում կայացավ «Տեմպուսի» «Արարատ» ծրագրի մասնակիցների ամենամսյա հանդիպումը, որին մասնակցում էին ծրագրի շահակից գործընկերները, ՀՊՏՀ որակի ապահովման բաժնի աշխատակիցները` բաժնի պետ Ներսես Գևորգյանի, ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնի...

В АГЭУ состоялся визит мониторинга стабильности и непрерывности программы “АРАРАТ”
В рамках визита мониторинга стабильности и непрерывности программы Темпуса Европейского союза “Армянское координационное агенстство “Университет-работодатель” (Арарат) (Armenian Coordination Agency “University - Employer” (“ARARAT”), №530321-TEMPUS-1-2012-1-AM-TEMPUS-SMHES) координатор Агентства по образованию...
Сегодня  в  центре  международного  сотрудничества  Армянского  государственного  экономического  университета  состоялась  ежемесячная  встреча  участников  программы  «Темпус»-а  «Арарат», на  которой  присутствовали  заинтересованные  партнеры  программы, сотрудники  отдела  обеспечения  качества  АГЭУ:начальник ...