ՀՊՏՀ ուսանողները ESPAQ ծրագրի շրջանակներում մասնակցել են վերապատրաստման
ՀՊՏՀ որակի ապահովման բաժնից հայտնում են, որ 2016 թվականի հոկտեմբերի 16-ից հոկտեմբերի 21-ը Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ուսանողներ Մերի Հայրապետյանը և Հայկ Գրիգորյանը Եվրոպական Միության Տեմպուսի «Հայաստանի բուհերի որակի ապահովման գործընթացներում ուսանողների մասնակցության ընդլայնում» (ESPAQ)...
ՀՊՏՀ-ն՝ որակի ապահովման վերապատրաստման եռօրյա դասընթացի մասնակից
Նոյեմբերի 23-25-ը Տեմպուսի «Հայաստանի բարձրագույն կրթության որակի ապահովման գործընթացներում ուսանողների մասնակցության ընդլայնում» («ESPAQ») ծրագրի շրջանակում Խաչատուր Աբովյանի անվան հայկական պետական մանկավարժական համալսարանում տեղի է ունեցել որակի ապահովման վերապատրաստման եռօրյա դասընթաց, որն իրականացվել է Շոտլանդիայում...
Մշտադիտարկում ESPAQ ծրագրի շրջանակներում
ՀՊՏՀ միջազգային ծրագրերի կենտրոնում այսօր տեղի ունեցավ Տեմպուսի ESPAQ «Հայաստանի բարձրագույն կրթության որակի ապահովման գործընթացներում ուսանողների մասնակցության ընդլայնում» (544261-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-SMGR) ծրագրի շրջանակներում մշտադիտարկում: Մեր համալսարանում հյուրընկալվեց Եվրոպական հանձնաժողովի Բրյուսելի...

Գտնվել է 23 նորություն
Отдел обеспечения качества сообщает, что с 16  по 21 октября 2016 года в рамках программы Темпуса “Расширение участия студентов в процессах обеспечения качества высшего образования в Армении” (ESPAQ)  студенты Армянского государственного экономического университета Мери Айрапетян и Айк Григорян приняли участие...
АГЭУ-участник трехдневного курса переподготовки в сфере обеспечения качества
23-25 ноября в рамках программы “Расширение  участия  студентов  в  процессах  обеспечения  качества  вузов  Армении”(«ESPAQ») в Армянском глсударственном педагогическом университете им. Хачатура Абовяна состоялся трехдневный курс переподготовки в сфере обеспечения качества, огранизованный  представителями  «Участие...
Мониторинг в рамках программы ESPAQ
В центре международных программ АГЭУ сегодня сосотоялся мониторинг в рамках программы Темпуса ESPAQ “Расширение участия студентов в процессах обеспечения качества высшего образования в Армении”(544261-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-SMGR). Ответственный за реализацию программ в Армении по международному наращиванию...