ՀՊՏՀ ֆուտբոլի հավաքականը նվաճել է 14-րդ հանրապետական (միջբուհական) խաղերի ֆուտբոլի գավաթը
Երեկ` հոկտեմբերի 13-ին, ՀՀ բուհերի ուսանողների 14-րդ հանրապետական մարզական խաղերի շրջանակներում կայացել է  ֆուտբոլի եզրափակիչ հանդիպումը: ՀՊՏՀ ֆուտբոլի թիմն այստեղ ևս  գերազանց խաղ է ցույց տվել` 7-2 հաշվով հաղթանակ տանելով ԵՊՀ-ի թիմի նկատմամբ: Մեր տղաները նվաճել են 14-րդ հանրապետական  (միջբուհական)  խաղերի ֆուտբոլի...
Ֆուտբոլի միջֆակուլտետային առաջնությունում հաղթեց մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի հավաքականը
ՀՊՏՀ մարզադահլիճում այսօր ավարտվեց «Ուսանողական աշուն-2012» մարզամշակութային փառատոնի շրջանակներում անցկացված ֆուտբոլի միջֆակուլտետային առաջնությունը: ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի հետ զրույցում ֆուտբոլի առաջնության գլխավոր մրցավար Էլեոնորա Գրիգորյանը տեղեկացրեց, որ առաջնության ընթացքում,...
ՀՊՏՀ-ում այսօր մեկնարկեց ֆուտբոլի միջֆակուլտետային առաջնությունը
«Ուսանողական աշուն-2012» մարզամշակութային փառատոնի շրջանակներում այսօր մեկնարկեց ֆուտբոլի միջֆակուլտետային առաջնությունը: ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի հետ զրույցում ֆուտբոլի առաջնության գլխավոր մրցավար Էլեոնորա Գրիգորյանը տեղեկացրեց, որ ֆակուլտետային թիմերը հանդես կգան երկու ենթախմբով:...
ՀՊՏՀ ֆուտբոլի հավաքականը կմրցի Հայաստանում ֆրանսիական համալսարանի ֆուտբոլիստների հետ
Մարտի 30-ին տեղի է ունեցել ՀՀ ԶՈՒ կազմավորման 20-ամյակին նվիրված 13-րդ հանրապետական ուսանողական մարզական խաղերի ֆուտբոլի առաջնության վիճակահանությունը, որին մասնակցել է ՀՊՏՀ ֆուտբոլի հավաքականի մարզիչ Էլեոնորա Գրիգորյանը: Վերջինիս տեղեկացմամբ` առաջնությանը կմասնակցի հանրապետության տարբեր բուհերի 14 հավաքական:...

Футбольная команда АГЭУ завоевала футбольный кубок 14-ых республиканских (межвузовских) игр
Вчера  13-го  октября  в  рамках  14-ых  республиканских  спортивных  игр  студентов  вузов  РА  состоялась  заключительная  футбольная  встреча. И  здесь  футбольная  команда  АГЭУ  показала  отличную  игру,  одержав  победу  над  командой  ЕГУ  со  счетом  7:2.  Наши  парни  завоевали  футбольный  кубок  14-ых ...
В футбольном межфакультетском чемпионате победила сборная команда факультета маркетинга и организации бизнеса
Сегодня в спортивном зале АГЭУ завершился межфакультетский чемпионат по футболу в рамках “Студенческой осени-2012”. В беседе с отделом информации и связей с общественностью сообщила главный судья Элеонора Григорян, что во время чемпионата, 4 дня подряд в спортивном зале была напряженная и горячая обстановка.  Все...
Сегодня начался межфакультетский чемпионат по футболу
Сегодня в рамках  спортивно-культурного фестиваля «Студенческая осень-2012»начался межфакультетский чемпионат по футболу. В беседе с отделом информации и связей с общественностью АГЭУ главный тренер чемпионата по футболу Элеонора Григорян сообщила,что факультетские команды предстанут в двух подгруппах. В финал...
Соперниками сборной АГЭУ по футболу будет команда французского университета
30 марта состоялась жеребевка первенства по футболу в рамках 13 республиканских студенческих игр, посвященных 20 летию пбразования ВС РА, на которой принимала участие тренер сборной АГЭУ по футболу Элеонора Григорян. По сообщению последней, на первенстве будут принимать участие 14 сборных вузовских команд. По...