Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը և «Օրանժ Արմենիա» ընկերության գլխավոր տնօրեն Բրունո Դութուան այսօր համալսարանի նիստերի սրահում ստորագրեցին համագործակցության հուշագիր: «Արդեն բավական ժամանակ է մենք փորձում ենք սերտացնել մեր հարաբերությունները գործատուների հետ, ինչը, կարծում...
«Օրանժ Արմենիա»-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան կհյուրընկալվի ՀՊՏՀ-ում
Սիրելի ՀՊՏՀ-ականներ, ապրիլի 28-ին, ժամը 14.15-ին համալսարանի հանդիսությունների դահլիճում տեղի կունենա հանդիպում «Օրանժ Արմենիա» ընկերության գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուայի հետ: Ինչպես հաղորդում են բուհի կարիերայի և մարքեթինգի բաժնից, հանդիպումը բացառիկ առիթ կընձեռի բազմափորձ կառավարչի հետ մասնագիտական, մշակութային...
Այսօրվանից ՀՊՏՀ–ականները կարող են անվճար օգտվել բուհի նորաբաց Wi-Fi անկյան ծառայությունից
Ուրախությամբ հայտնում ենք, որ երեկ կատարվել են Wi-Fi ինտերնետ կապի գործարկման աշխատանքները: Այսօրվանից մեր բուհի ուսանողները, դասախոսներն ու մյուս բոլոր աշխատակիցները անձնական համակարգիչներով կարող են անվճար օգտվել ինտերնետային ծառայությունից:Վստահ ենք` այս հնարավորությունն ուսանողների համար ուսումնառության արդյունավետ...
Wi-Fi ինտերնետային կապը կգործարկվի 10 օրից
Ի լրումն երեկվա տեղեկատվության` հայտնում ենք, որ մարքեթինգի և կարիերայի կենտրոնի պետ Կարեն Բաբաջանյանի հավաստմամբ`ՀՊՏՀ թիվ 5 մասնաշենքի երկրորդ հարկի ընթերցասրահում «Օրանժ Արմենիա» ընկերության տրամադրած Wi-Fi ինտերնետային կապը լիարժեքորեն կգործարկվի առաջիկա տասն օրվա ընթացքում: Գույքի տեղադրման և տեխնիկական մյուս...
Wi-Fi անկյուն` մեր համալսարանում. արդյունավետ ուսումնառության նոր պայմաններ
«Օրանժ Արմենիա» ընկերության հետ ՀՊՏՀ համագործակցությունը խոստանում է լինել արդյունավետ: Այս շրջանակում մի կարևոր քայլ է արդեն կատարվել` որպես յուրօրինակ նվեր ՀՊՏՀ ուսանողներին: ՀՊՏՀ երկրորդ հարկի ընթերցասրահի նախասրահում ստեղծվել է Wi-Fi անկյուն։ Այստեղ անձնական համակարգիչներով անվճար ինտերնետային ծառայությունից...

Ректор Армянского государственного экономического университета Корюн Атоян и генеральный директор компании “Оранж Армения” Бруно Дютуа сегодня в зале заседаний подписали соглашение о сотрудничестве. “ “Уже долгое время мы пытаемся наладить взаимоотношения с работодателями, что является средством для повышения...
Дорогие АГЭУ-евцы, 28 апреля, в 14.15 в зале торжеств АГЭУ состоится встреча генерального директора компании “Оранж Армения” Бруно Дютуа. Как сообщают из отдела карьеры и маркетинга АГЭУ, встреча будет беспрецедентным поводом для профессионального, культурного и человеческого общения. Приглашаем всех принять...
С сегодняшнего дня в АГЭУ действует угол интернет связи Wi-Fi
С радостью сообщаем, что вчера осуществлены последние работы для деятельности интернет связи Wi-Fi. С сегодняшнего дня все студенты нашего вуза, преподаватели и сотрудники с личными компьютерами имеют возможность пользования интернетом бесплатно. Уверены, что данная возможность создаст для студентов благоприятные...
В дополнение ко вчерашнему сообщению, сообщаем, по утверждению директора центра маркетинга и карьеры Карена Бабаджаняна связь интернета Wi-Fi, предоставленная компанией “Оранж Армения” в читальном зале 2 этажа АГЭУ будет действовать в течении 10 дней Работы по обустройству и техническому оснащению уже завершены....
Сотрудничество АГЭУ с компанией “Orange Armenia” обещает быть результативным. В данном контексте сделан первый шаг-как особенный подарок был преподнесен студентам АГЭУ.В читальном зале второго этажа АГЭУ создан угол Wi-Fi. Здесь собственными компьютерами студенты могут пользоваться услугами интернета, создавая...