Տնտեսագիտական համալսարանում էր «Beeline»-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը
ՀՊՏՀ ուսանողական խորհրդի արտաքին կապերի հանձնաժողովի նախաձեռնությամբ այսօր մեր բուհում հյուրընկալվել էին «Արմենիա Տելեֆոն Կոմպանի» ՓԲԸ (ապրանքանիշը` «Beeline») գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը և ընկերության աշխատակիցներ: Հյուրերին և ուսանողներին համախմբել էր սեմինարը, որի ընթացքում քննարկվեց կարիերայում հաջողության...
Արդյունավետ համագործակցություն. «Ինգո Արմենիայի» կողմից ՀՊՏՀ ուսանողները ստացան հավաստագրեր
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և «Ինգո Արմենիա» ապահովագրական ընկերության համագործակցության շրջանակներում մեր բուհի ապահովագրական գործ մասնագիտության 3-րդ կուրսի ուսանողներն անցնող կիսամյակում, դասաժամերի ավարտից հետո վարպետության դասեր են անցել «Ինգո Արմենիայում»: Այսօր վերջին դասն էր, որի ավարտից...
Կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնի նախաձեռնությամբ երեկվանից սկսված   անցկացվող սեմինար-դասընթացի շրջանակներում այսօր ՀՊՏՀ-ում էր «Ռոսգոսստրախ-Արմենիա» ԱՓԲԸ անձնակազմի հավաքագրման բաժնի ղեկավար Լուսինե Գևորգյանը,  ով վարեց այսօրվա սեմինարը: Կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնի պետի ժամանակավոր պաշտոնակատար...
«Եթե գիտես: Մերչընդայզինգ». շուտով կմեկնարկի «Եթե գիտես:7:1» ծրագրի թրեյնինգների երկրորդ փուլը
Մայիսի 7-ին կմեկնարկի ՀՊՏՀ շարունակական և լրացուցիչ կենտրոնի և «Ayvazyan&Partners» ընկերության նախաձեռնությամբ կյանքի կոչված «Եթե գիտես:7:1» ծրագրի թրեյնինգների երկրորդ փուլը` «Եթե գիտես: Մերչընդայզինգ» խորագրով: Դասընթացը կանդրադառնա վաճառակետի գրագետ ձևավորմանն ու շահութաբեր դասավորությանը, ինչպես նաև սպառողի...
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը և «Օրանժ Արմենիա» ընկերության գլխավոր տնօրեն Բրունո Դութուան   այսօր համալսարանի նիստերի սրահում ստորագրեցին համագործակցության հուշագիր: «Արդեն բավական ժամանակ է մենք փորձում ենք սերտացնել մեր հարաբերությունները գործատուների հետ, ինչը, կարծում...
«Օրանժ Արմենիա»-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան կհյուրընկալվի ՀՊՏՀ-ում
Սիրելի ՀՊՏՀ-ականներ, ապրիլի 28-ին, ժամը 14.15-ին համալսարանի հանդիսությունների դահլիճում տեղի կունենա հանդիպում «Օրանժ Արմենիա» ընկերության գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուայի հետ: Ինչպես հաղորդում են բուհի կարիերայի և մարքեթինգի բաժնից, հանդիպումը բացառիկ առիթ կընձեռի բազմափորձ կառավարչի հետ մասնագիտական, մշակութային...

Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин посетил Экономичексий университет
По инициативе Комитета по внешним связям Студенческого совета АГЭУ сегодня генеральный директор ЗАО «АрменТел» (бренд Beeline) и сотрудники компании посетили вуз. Гостей и студентов объединил семинар, в ходе которого была обсуждена формула достижения успеха в карьере. Председатель Комитета по внешним связям Арусяк...
Эффективное сотрудничество: студенты получили сертификаты от “Инго Армения”
В рамках сотрудничества между Армянским государственным экономическим университетом и страховой компанией “Инго Армения” студенты 3-го курса специальности страховое дело нашего университета в прошедшем семестре прошли уроки мастерства в “Инго Армения”. Сегодня состоялся последний урок, после чего студенты получили...
«Если знаешь: Мерчендайзинг». Скоро начнется второй этап тренингов программы «Если знаевшь:7:1»
Ректор Армянского государственного экономического университета Корюн Атоян и генеральный директор компании “Оранж Армения” Бруно Дютуа сегодня в зале заседаний подписали соглашение о сотрудничестве. “ “Уже долгое время мы пытаемся наладить взаимоотношения с работодателями, что является средством для повышения...
Дорогие АГЭУ-евцы, 28 апреля, в 14.15 в зале торжеств АГЭУ состоится встреча генерального директора компании “Оранж Армения” Бруно Дютуа. Как сообщают из отдела карьеры и маркетинга АГЭУ, встреча будет беспрецедентным поводом для профессионального, культурного и человеческого общения. Приглашаем всех принять...