ՀՊՏՀ-ում ընթանում է ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը
Ապրիլի 25-ից ՀՊՏՀ-ում մեկնարկած ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը շարունակվում է՝ հնարավորություն ընձեռելով առկա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի ուսանողներին ներկայանալու ավարտական աշխատանքներով և ավարտաճառերով: ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը, ինչպես արդեն գրել ենք, գեղեցիկ ավանդույթ է ձևավորել՝ այցելելով...
ՀՊՏՀ-ում շարունակվում է հեռակա մագիստրատուրայի ավարտական կուրսերի թեզերի պաշտպանությունը և այսօր այդ պատասխանատու հարթակում կառավարման ֆակուլտետի կառավարում մասնագիտության «Գործարար կառավարում» մասնագիտացման հեռակա մագիստրատուրայի 3-րդ կուրսի ուսանողներն էին: Հանձնաժողովը նախագահում էր տ.գ.դ., հայ-ռուսական համալսարանի...
ՀՊՏՀ ինֆորմատիկայի և վիճակագրության ֆակուլտետում, որը գտնվում է Քանաքեռ-Զեյթուն համայնքում, նույնպես ընթանում է ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը: Ֆակուլտետն այս տարի կունենա 61 շրջանավարտ: ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը, որ այս օրերին հետևում է ավարտական գործընթացին և այցելում ավարտական խմբեր, այցելեց նաև...
Յուրաքանչյուր համալսարանի կյանքում ավարտական շրջանը կարևոր շրջափուլ է, քանի որ այն համահավաք կերպով և բազմակողմանիորեն ներկայացնում է կրթական, ուսումնական գործընթացում հաստատության տարիների ջանքերը: Այս կարծիքին է ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը, ով ակտիվորեն ներգրավված է ՀՊՏՀ-ում ապրիլի 28-ից մեկնարկած...
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում շարունակվում է առկա բակալավրիատի ուսանողների ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը, որը մեկնարկել էր ապրիլի 28-ին: Արդեն ձևավորված ավանդույթի համաձայն, ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանն այսօր շրջեց քննական լսարաններում, այցելեց ավարտական աշխատանքները պաշտպանող ավարտական...

В АГЭУ проходит итоговый аттестационный процесс
Итоговый аттестационный процесс, начавшийся с 25 апреля, продолжается предоставляя возможность студентам бакалавриата и магистратуры очной форму обучения представить свои выпускные работы и выпускную речь.Ректор АГЭУ, профессор Корюн Атоян, как уже писали ранее, по традиции посещает аудитории и принимает участие...
В АГЭУ продолжается защита диссертаций выпускных курсов заочного бакалавриата и сегодня на ответственной платформе стоят студенты 3-его курса заочной магистратуры факультета управления по специальности  “Деловое управление”. Председатель комиссии - профессор кафедры управления и индустрии туризма Российско-Армянского...
В факультете информатики и статистики, который находится в административном районе Канаркера-Зайтуна, также проходить итоговый аттестационный процесс. Число выпускников факультета - 61. Ректор АГЭУ, профессор Корюн Атоян, в эти дни следит за процессом и на этот раз посетил факультет информатики и статистики в...
В жизни каждого университета выпускной период является очень важным, поскольку сводным образом и многосторонне представляет усилия заведения в учебном процессе на протяжении многих лет. Такое мнение выразил ректор АГЭУ, профессор Корюн Атоян, который с 28 апреля активно вовлечен в процесс итоговой аттестации ...
В Армянском государственном экономическом университете продолжается процесс итоговой аттестации студентов очного бакалавриата, который начался с 28 апреля. По традиции, ректор АГЭУ, профессор Корюн Атоян сегдоян обходил экзаменационные аудитории, направил вопросы студентам. Корюн Атоян посетил стуентов 4-го курса...