Զեղչերի դիմումները կընդունվեն մինչև սեպտեմբերի 30-ը ներառյալ
ՀՊՏՀ ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանը տեղեկացնում է, որ ՀՊՏՀ ուսանողները զեղչերի դիմումները և փաստաթղթերը դեկանատներ պետք է ներկայացնեն մինչև սեպտեմբերի 30-ը ներառյալ: Պրոռեկտորի խոսքով՝ զեղչերի դիմումների և փաստաթղթերի ժամկետների փոփոխությունը բուհում պայմանավորված է 2015...
Այսօր ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը զրուցեց ընդունող հանձնաժողովի պարասխանատու քարտուղար Վահան Բաղդասարյանի հետ, ով նշեց, որ հանձնաժողովն այս օրերին ևս լարված աշխատում է: Ինչպես տեղեկացրեց Վ. Բաղդասարյանը, հեռակա բակալավրիատի փաստաթղթերն ընդունվում են մինչև սեպտեմբերի 20-ը, հեռակա մագիստրատուրայինը`...

Проректор АГЭУ по учебно-организационной работе Мирдат Арутюнян сообщает, что студенты АГЭУ до 30 сентября 2015 года включительно должны представит в деканаты заявки на скидок на плату за обучения и документы. По словам проректора, изменение сроков подачи заявок и документов связано с письмом-предложением министра...
Сегодня  отдел  информации  и  связей  с  общественностью  АГЭУ  беседовал  с  ответственным  секретарем  приемной  комиссии  Вааном  Багдасаряном,  кто  отметил,  что  приемная  комиссия  в  эти  дни  напряженно  работает. Как  сообщил  В.  Багдасарян, прием  документов  заочного  бакалавриата  до  20  сентября....