Հիշեցում. շվեյցարական ՈւՄԵՖ համալսարանը հայտարարում է 2019-2020 ուսումնական տարվա մագիստրատուրայի ընդունելություն
«Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան» պետական ոչ առևտրային կազմակերպության և շվեյցարական ՈւՄԵՖ համալսարանի միջև 2017թ. ապրիլի 12-ին կնքվածկրկնակի աստիճանաշնորհման կրթական ծրագրի իրականացման համաձայնագրի շրջանակներում 2019/2020 ուսումնական տարվա առկա ուսուցմամբ մագիստրոսական ծրագրով հայտարարվում է մագիստրատուրայի...
Բարի երթ ՀՊՏՀ-ի և շվեյցարական ՈւՄԵՖ համալսարանի համատեղ մագիստրոսական ծրագրի առաջին շրջանավարտներին
ՀՊՏՀ գործընկեր շվեյցարական ՈՒՄԵՖ համալսարանը նոր առաջարկներ է ներկայացնում ՀՊՏՀ ուսանողներին
ՀՊՏՀ նիստերի սրահում այսօր տեղի ունեցավ շվեյցարական ՈՒՄԵՖ համալսարանի հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Ջավեդ Սանգդելի հանդիպումը ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի բակալավրիատի 4-րդ կուրսի ուսանողների հետ:Հիշեցնենք, որ շվեյցարական ՈՒՄԵՖ համալսարանը Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի հետ համատեղ իրականացնում է...
Սալվատորե Մոչիայի վերջին դասախոսությունը՝ գլոբալացման մարտահրավերների շուրջ
Աշխատանքային այցով մեր բուհում գտնվող շվեյցարական ՈւՄԵՖ համալսարանի պրոֆեսոր Սալվատորե Մոչիան այսօր վերջին դասախոսությունը ներկայացրեց ՀՊՏՀ ուսանողներին: Թեման՝ «Գլոբալացման ժամանակակից մարտահրավերները», համախմբել էր գիտության և ասպիրանտուրայի բաժնի պետ Խորեն Մխիթարյանին, միջազգային տնտեսական հարաբերությունների...

Напоминание: прием в магистратуру по совместной программе швейцарского университета УМЕФ и АГЭУ
В рамках соглашения о реализации образовательной программы двойного присуждения степенимежду государственной некоммерческой организацией «Армянский государственный экономическийуниверситет» и швейцарским университетом УМЕФ от 12 апреля, объявляется прием на обучение по программам магистратуры на 2019-2020 учебный...
В добрый путь первым выпускникам совместной магистерской программы АГЭУ и швейцарского университета УМЕФ
Ответственные совместной магистерской программы уверяют, что двойные дипломы университета УМЕФ и АГЭУ позволят магистрам по бизнес администрированию (MBA) получить достойную работу не только в Армении, а и в Европе, и Америке. Стартовавшая в 2017 году магистерская программа сегодня выпустила первых выпускников....