Լոգիստիկ հիմնախնդիրների շուրջ դասախոսություն ՀՊՏՀ-ում
«Արտաքին տնտեսական գործունեության տրանսպորտային ապահովում» առարկայի դասախոս, ՏԿ և ՄՏՀ ֆակուլտետի դեկան, միջազգային տնտեսական հարաբերությունների ամբիոնի վարիչի ժ/պ, դոցենտ Գրիգոր Նազարյանը տնտեսագիտություն մանագիտության 4-րդ կուրսում «Ավտոմոբիլային միջազգային փոխադրումներ» թեմայով բանախոսելու էր հրավիրել ««Սաթի»...
ՀՊՏՀ-ն ներկայացվել է Հարավռուսաստանյան 10-րդ հոբելյանական համաժողովում
ՀՊՏՀ միջազգային տնտեսական հարաբերությունների ամբիոնի վարիչի ժ/պ, տ.գ.թ., դոցենտ Գրիգոր Նազարյանը ներկայացրել է մեր համալսարանը Ռոստովում հոկտեմբերի 10-11-ը կայացած Հարավռուսաստանյան 10-րդ հոբելյանական համաժողովում, որին մասնակցել են ռուսաստանյան առաջատար, ինչպես նաև Գերմանիայի, Չինաստանի, Բրազիլիայի, Ուկրաինայի...
ՀՊՏՀ ներկայացուցիչը Ռոստովում մասնակցել է միջազգային գիտաժողովի
Հոկտեմբերի 10-11-ը ՀՊՏՀ միջազգային տնտեսական հարաբերությունների ամբիոնի վարիչի ժամանակավոր պաշտոնակատար, տ.գ.թ., դոցենտ Գրիգոր Նազարյանը Ռոստովի պետական տնտեսագիտական համալսարանում մասնակցել է Հարավ-ռուսական լոգիստիկայի ասոցիացիայի և Ռոստովի մարզի կառավարության սպառողական շուկայի դեպարտամենտի համատեղ կազմակերպած...

Преподаватель предмета “Транспортное обеспечение внешней экономической деятельности” декан факультета РЭ и МЭО, и.о зав.кафедрой международные экономические отношения, доцент Григор Назарян, пригласил провести занятие на 4-м курсе специальности экономика, директора агенства международных перевозок и туризма "Сати”...
АГЭУ представлен на юбилейном 10-ом Южно-Российском форуме
Временно  и/о  заведующего  кафедрой  международных  экономических  отношений    АГЭУ, к.э.н., доцент  Григор  Назарян 10-11  октября  представил  наш  вуз  на  состоявшемся  в  Ростове  юбилейном  10-ом  Южно-Российском  форуме, в  котором  участвовали  представители  передовых  российских  вузов, а  также   вузов ...
Представитель АГЭУ участвовал в международном форуме в Ростове
С  10-11 октября    временно  исполняющий  обязанности  заведующего  кафедрой  международные  экономические  отношения, к.э.н. , доцент  Григор  Назарян    участвовал, организованном   в Ростовском  государственном  экономическом  университете,  совместно  Ассоциацией  Южно-российской  логистики  и     Департаментом ...