Ժպիտով ու դիմակով՝ դեպի կյանքի նոր շրջափուլ. դիպլոմներ են ստանում ՀՊՏՀ «արտակարգ» շրջանավարտները
Սիրելի շրջանավարտներ, ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը ուղերձ է հղել ձեզ, որը ներկայացնում ենք ստորև. Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի սիրելի շրջանավարտնե՛ր Հասարակական գիտակցության ու պետական քաղաքականության մեջ կրթությունն ազգային արժեք է և սոցիալ-տնտեսական առաջընթացի կարևոր գործոն: Կրթության...
Թարմացված. Վաղը կհանձնվեն առկա բակալավրիատի դիպլոմները, հուլիսի 14-ից դիպլոմների հանձնումը կշարունակվի
ՀՊՏՀ առկա բակալավրիատի սիրելի շրջանավարտնե՛ր, սիրով տեղեկացնում ենք, որ վաղը՝ հուլիսի 11-ին, ՀՊՏՀ 6 ֆակուլտետներում հանդիսավոր պայմաններում դեկանները, դեկանների տեղակալները, ամբիոնների վարիչները և դասախոսները կհանձնեն ձեր ավարտական վկայականները՝ դիպլոմները: Ստորև ներկայացնում ենք դիպլոմների տրման ժամն ու վայրը՝...
ՀՊՏՀ 11 ուսանող և շրջանավարտ` «Երիտասարդ բանկիրների ծրագիր 9»-ում
«ՊրոԿրեդիտ Բանկը»-ի անձնակազմի համալրման թիմը ՀՊՏՀ Կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնին տեղեկացրել է, որ «Երիտասարդ բանկիրների ծրագիր-9»-ի համար ընտրված 26 մասնակցից 11-ը (42%) Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ուսանողներ և շրջանավարտներ են:Լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը շնորհավորում է...
Դիպլոմները տրվում են ժամը 15.00-ից մինչև 17.30-ը
2011-2012 ուսումնական տարվա հեռակա ուսուցմամբ բակալավրիատի և առկա ուսուցմամբ մագիստրատուրայի սիրելի շրջանավարտնե’ր, ինչպես արդեն հայտնել ենք, օգոստոսի 27-ից սկսվել է դիպլոմների հանձնումը: ՀՊՏՀ ուսումնամեթոդական բաժնից խնդրեցին ճշգրտել դիպլոմների տրման հստակ ժամը: Այսպիսով` դիպլոմները կարող եք ստանալ ՀՊՏՀ ուսումնամեթոդական...

Дорогие  выпускники, ректор  АГЭУ, профессор  Корюн  Атоян  обратился  к  вам  с  напутствием, которое  представляем  ниже:  Дорогие  выпускники  Армянского  государственного  экономического  университета, В  общественном  сознании  и  государственной  политике  образование  является  национальной  ценностью ...
Обновление. Завтра вручение дипломов стационарного бакалавриата, с 14-го июля вручение дипломов продолжится.
Дорогие  выпускники  стационарного  бакалавриата  АГЭУ, с  радостью  сообщаем, что  завтра  11-го  июля  в  6  факультетах  АГЭУ  в  торжественной  обстановке  деканы, заместители  деканов, заведующие  кафедрами  и  преподаватели   вручат  ваши  свидетельства  об  окончании, дипломы. Ниже  представляем  время ...
Команда  набора  персонала  «ПроКредит Банка» сообшила  центру  карьеры  и  маркетинга  АГЭУ, что    из  26  участников, отобранных  для  «Программы-9  молодых  банкиров»,   11 (42%) студенты  и  выпускники  Армянского  государственного  экономического  университета.  Отдел  информации  и  связей  с  общественностью ...
Дорогие выпускники заочного бакалавриата и очной магистратуры 2011-2012 учебного года, как мы уже сообщали, с 27 августа началась выдача дипломов. Из учебно-методического отдела АГЭУ попросили уточнить четкое время выдачи дипломов. Таким образом, дипломы можно получить из учебно-методического отдела АГЭУ (центральный...