Ինչպե՞ս է զարգանում ապահովագրական շուկան. ՀՊՏՀ-ում էին «Ինգո Արմենիա»-ի ներկայացուցիչները
Հերթական անգամ ՀՊՏՀ ուսանողները համալսարանում հանդիպում ունեցան «Ինգո Արմենիա» ապահովագրական ընկերության աշխատակիցների հետ: Հրավերը ՀՊՏՀ շարունակական կրթության և կարիերայի բաժնի կողմից էր: Բանախոս-հյուրերն էին Երևանի տարածքային ստորաբաժանումների կառավարման բաժնի ղեկավար Սերգեյ Շահինյանը, մարդկային ռեսուրսների...
ՀՊՏՀ ուսանողները՝ «Ինգո Արմենիա» ընկերության վարպետաց դասերի մասնակից
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի բազմաթիվ ուսանողներ հոկտեմբերի 26-ին մասնակցել են մեր բուհում «Ինգո Արմենիա» ապահովագրական ընկերության կազմակերպած անվճար վարպետաց դասընթացներին՝ նախատեսված ընկերության 150-ից ավելի գործակալների և աշխատակիցների համար: Ռուսաստանից հատուկ հրավիրված սպասարկման և վաճառքի...
Ուսանողները զարգացրեցին մոտիվացիոն նամակ գրելու հմտությունները
Ուսանողական խորհրդի ուսումնագիտական հանձնաժողովի նախաձեռնությամբ այսօր մեր բուհում հյուրընկալվել էր «Արմենիա ինշուրանս» ապահովագրական ընկերության գործակալական ցանցի վաճառքների վարչության գլխավոր մասնագետ Կրոմվել Թումանյանը, ով ուսանողներին ներկայացրեց մոտիվացիոն նամակ գրելու հմտությունները: Սեմինարի թեման հետաքրքրել...

Как развивается страховой рынок? Представители “Инго Армении” побывали в АГЭУ
Студенты АГЭУ в очередной раз встретились с сотрудниками страховой компании ”Инго Армения“. Инициатором встречи выступил Центр непрерывного образования и карьеры АГЭУ. На встрече присутствовали Руководитель управления территроиальных подразделений города Еревана Сергей Шагинян, руководитель отдела человеческх...
Многочисленные студенты Армянского государственного экономического университета 26 октября приняли участие в уроках мастерства, организованных в нашем вузе страоховой компанией “Инго Армения” для более 150 агентов и сотрудников компании. Приглашенный консультант по продажам Анна Петриченко представила основы...
Студенты развивали навыки написания мотивационного письма
По инициативе научно-учебной комиссии студенческого совета АГЭУ сегодня наш университет посетил главный специалист департамента по продажам агентской сети страховой компании “Армения Иншуранс” Кромвель Туманян, который представил студентам навыки написания мотивационного письма. Тема семинара вызвала большую...