Բուհ-աշխատաշուկա համագործակցության համատեքստում Տնտեսագիտական համալսարանում նոր ուսումնական տարվանից կներդրվի ևս մեկ նոր մագիստրոսական կրթական ծրագիր՝ «Ապահովագրական գործ» մասնագիտությամբ հետաքրքրվածների համար: Դեկտեմբերի 3-ին ՀՊՏՀ ռեկտորի պաշտոնակատար Դիանա Գալոյանը և «Ինգո Արմենիա» ապահովագրական ընկերության...
Լավ մասնագետների համար մենք պատրաստ ենք ստեղծել հավելյալ հաստիքներ. «Ինգո Արմենիա»-ի ղեկավարը հավաստագրեր հանձնեց ուսանողներին
«Ինգո Արմենիա» ԱՓԲԸ նորաբաց կենտրոնում երեկ տեղի ունեցավ հայաստանյան մի շարք բուհերի ուսանողների հավաստագրերի հանձնման հանդիսավոր արարողություն: Նրանց թվում էին ՀՊՏՀ ֆինանսներ մասնագիտության 3-րդ կուրսի 18 ուսանողներ, որոնք մասնակցել էին ընկերության կողմից կազմակերպված վարպետության դասերին: Միջոցառմանը մեր բուհից...
ՀՊՏՀ ուսանողները՝ «Ինգո Արմենիա» ընկերության վարպետաց դասերի մասնակից
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի բազմաթիվ ուսանողներ հոկտեմբերի 26-ին մասնակցել են մեր բուհում «Ինգո Արմենիա» ապահովագրական ընկերության կազմակերպած անվճար վարպետաց դասընթացներին՝ նախատեսված ընկերության 150-ից ավելի գործակալների և աշխատակիցների համար: Ռուսաստանից հատուկ հրավիրված սպասարկման և վաճառքի...
Արդյունավետ համագործակցություն. «Ինգո Արմենիայի» կողմից ՀՊՏՀ ուսանողները ստացան հավաստագրեր
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և «Ինգո Արմենիա» ապահովագրական ընկերության համագործակցության շրջանակներում մեր բուհի ապահովագրական գործ մասնագիտության 3-րդ կուրսի ուսանողներն անցնող կիսամյակում, դասաժամերի ավարտից հետո վարպետության դասեր են անցել «Ինգո Արմենիայում»: Այսօր վերջին դասն էր, որի ավարտից...

контексте сотрудничества между университетами и рынком труда в экономическом университете будет введена новая магистерская программа для тех, кто заинтересован в области страхования. 3 декабря и.о. ректора АГЭУ Диана Галоян и исполнительный директор страховой компании «Инго Армения», председатель правления Аревшат...
Многочисленные студенты Армянского государственного экономического университета 26 октября приняли участие в уроках мастерства, организованных в нашем вузе страоховой компанией “Инго Армения” для более 150  агентов и сотрудников компании. Приглашенный консультант по продажам Анна Петриченко представила основы...
Эффективное сотрудничество: студенты получили сертификаты от “Инго Армения”
В рамках сотрудничества между Армянским государственным экономическим университетом и страховой компанией “Инго Армения” студенты 3-го курса специальности страховое дело нашего университета в прошедшем семестре прошли уроки мастерства в “Инго Армения”. Сегодня состоялся последний урок, после чего студенты получили...
Сегодня  в  206  аудитории  финансового  факультета  АГЭУ  студенты  по  специальности  страховое  дело, а  также  других   специальностей  встретились  с  представителями  страховой  компании   «Инго Армения». Временно  исполняющий  обязанности  декана  факультета  Закар  Киракосян, обращаясь  к  студентам, отметил,...