Լույս է տեսել «Բանբեր ՀՊՏՀ» գիտական հանդեսի հերթական համարը
Տնտեսագիտական (և ոչ միայն) վերլուծությունների, պարզաբանումների, նոր խոսքի սպասող բոլոր ընթերցողներին բարի լուր ենք հաղորդում. լույս է տեսել «Բանբեր ՀՊՏՀ» գիտական հանդեսի հերթական համարը: Ինչպես միշտ, այն հանդես է գալիս բազմախորագիր և ընթերցողին ներկայացնում տնտեսագիտության տեսության, մակրոտնտեսագիտության, տարածաշրջանային...
Լույս է տեսել «Բանբեր ՀՊՏՀ»–ի գիտական հանդեսի նոր համարը
Լույս է տեսել «Բանբեր Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի» հանդեսի հերթական համարը` բազմաբովանդակ, բազմախորագիր: «Տնտեսագիտության տեսություն» խորագրի ներքո հանդես են գալիս Ատոմ Մարգարյանը և Սուսաննա Խաչատրյանը` «ՀՀ մտավոր սեփականության ներուժը և զարգացման միտումները», Մանուկ Մովսիսյանը` «Բնակչության...
«Տնտեսագետ» ամսագիրը հերթական համարով ներկայանում է նորովի
Լույս է տեսել «Տնտեսագետ» ամսագրի հերթական համարը` նոր ձևավորմամբ, ամբողջությամբ գունավոր: Ամսագիրը նորություն է պարունակում նաև բովանդակային առումով՝ այս նոր համարում առաջարկելով թեմատիկ շարքեր, նոր խորագրեր: Համալսարանական ամենաառանցքային իրադարձություններն այս համարում ամբողջացել են «Լուսանկարային լրաշարքում»:...

Вышел в свет очередной номер научного журнала «Банбер АГЭУ»
Сообщаем добрую весть всем читателям, которые ждут экономических(и не только) анализов, разъяснений, нового слова : вышел в свет очередной номер научного журнала «Банбер АГЭУ». Как всегда, он выступает с разными заголовками и представляет читателю главные вопросы теории экономики, макроэкономики, региональных...
Вышел в свет очередной номер журнала “Банбер Армянского государственного экономического университета”- содержательный. В разделе нашли свое место следующие публикации “Теория экономики” “Тенденции развития интеллектуальной собственности РА” Атом Маргарян, Сусанна Хачатрян, “методологическое усовершенствование...
Вышел в свет очередной номер журнала”Тнтесагет”, в новом оформлении, полностью цветной.Ежемесячник является новым и по содержанию -в данном новом номере предлагая тематические ряды, новые заглавия. Университетские занимнательные событыя нашли свое место в “Фотохронике новостей”. Дорогой читатель, не будем детализировать,...