Դիմորդների հայտերի ընդունումն սկսվում է մայիսի 5-ին
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ընդունող հանձնաժողովը սույն թվականի մայիսի 5-ին, ժամը 9.00-ին սկսում է դիմորդների հայտագրման գործընթացը, որը կավարտվի հունիսի 1-ին, ժամը 18.00-ին: Այս մասին ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին տեղեկացրեց ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար...
Հետևում են մնացել ՀՊՏՀ առկա բակալավրիատի ընդունելության քննությունների լարված օրերը: Ամառային թեժ քննաշրջանը պատվով է հաղթահարել նաև ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը: ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի պատախանատու քարտուղար Միքայել Թավադյանը ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի հետ զրույցում, խոսելով կատարված...
ՀՊՏՀ դիմորդների հոսքն օրեցօր ավելանում է
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը շարունակում է դիմորդների դիմում-հայտերի ընդունումը: Ինչպես ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին հայտնեց ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար ՄերիԲադալյանը` օրեցօր դիմորդների հոսքն ավելանում է: Այս պահի դրությամբ գրանցվել է ավելի քան 700 դիմում-հայտ: Հիշեցնենք,...

Прием заявок абитуриентов начинается с 5-го мая
Приемная  комиссия  Армянского  государственного  экономического  университета   с  5-го  мая  сего  года  с  9.00  начинает  процесс  регистрации  абитуриентов, который  закончится  1-го  июня  в 18.00. Об ...
1-го  июня  приемная  комиссия  АГЭУ  обобщила  окончательное  число  заявлений. Число  абитуриентов  первого  /основного/  тура  приема  на  2013-2014  учебный  год  составляет  1841. Ответственный  секретарь  приемной  комиссии  Ваан  Багдасарян  отметил,  что  в  нашем  вузе  283  заявлениями  самым  конкурсным ...
Позади остались напряженные дни приема на очный бакалавриат. Тяжелый период был с честью преодолен приемной комиссией АГЭУ. Ответственный секретарь приемной комиссии АГЭУ михаил Тавадян в беседе заявил, что почти 3 месяца комиссия напряженно работала с абитуриентами, помогая заполнять заявки, проверяя документы,...