Հայտնի է հեռակա կրթաձևի ամփոփիչ ստուգարքների և քննությունների ժամանակացույցը
2018-2019 ուստարվա 2-րդ կիսամյակի հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի ամփոփիչ ստուգարքների և քննությունների ժամանակացույցը հաստատվել է: Այս կրթաձևում քննաշրջանը կտևի հունիսի 3-21-ը: Քննագրաֆիկները ներկայացնում ենք առցանց: Դրանք կարող եք գտնել ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Ուսանող » խորագրի «Դասացուցակներ, քննագրաֆիկներ»...
Ընդունելություն հեռակա ուսուցմամբ. բակալավրիատ, մագիստրատուրա
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը 2015-2016 ուսումնական տարվա հեռակա ուսուցման համար հայտարարում է բակալավրիատի և մագիստրատուրայի ընդունելություն: Մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ հետևյալ հղումով՝ http://media.asue.am/upload/haytararutyun_heraka_2015.pdf ՀՊՏՀ Լրատվության և հասարակայնության հետ...
Հայտնի են 2014-2015 ուստարվա հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի 2-րդ կիսամյակի դասերի և քննաշրջանի օրերը
Սիրելի ուսանողներ, ինչպես ավելի վաղ խոստացել էինք, ձեզ ենք ներկայացնում Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի 2014-2015 ուստարվա հեռակա ուսուցման բակալավրիատի և մագիստրատուրայի 2-րդ կիսամյակի ուսումնական պարապմունքների և քննաշրջանի ժամկետները: ՀՊՏՀ ուսումնակազմակազմակերպական բաժնի պետ Ա. Կարախանյանի...
ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է 2014-2015 ուստարվա հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի ընդունելություն
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հայտարարում է 2014-2015 ուսումնական տարվա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի հեռակա ուսուցման ընդունելություն: Հայտագրման կարգի, մասնագիտությունների ցանկի, հատկացված տեղերի, ուսման վարձավճարների, իսկ բակալավրիատում նաև՝ քննական առարկաների մասին մանրամասն հայտարարությանը...
Հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի 1-ին և 2-րդ կուրսի դասերի մեկնարկի մասին
ՀՊՏՀ 2013-2014 ուստարվա հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի 1-ին և 2-րդ կուրսերի այս կիսամյակի դասերը կմեկնարկեն նոյեմբերի 11-ից և կտևեն 4 շաբաթ: Հիշեցնենք, որ հեռակա բակալավրիատի 3, 4, 5-րդ կուրսերի այս կիսամյակի դասերը մեկնարկել էին սեպտեմբեր ամսին և արդեն ավարտվել են, իսկ հեռակա մագիստրատուրայի 3-րդ...
Հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի ընդունելության փաստաթղթերի ընդունման գործընթացը Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում շարունակվում է: Հիշեցնենք, որ հեռակա բակալավրիատի փաստաթղթերի ընդունման վերջնաժամկետը սեպտեմբերի 20-ն է` ժամը 18.00-ն, իսկ մագիստրատուրայինը` սեպտեմբերի 25-ը: Տեղեկացնենք,...
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հայտարարում է 2013-2014 ուսումնական տարվա հեռակա ուսուցման ընդունելություն
Սիրելի դիմորդներ, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը 2013/2014 ուսումնական տարվա հեռակա ուսուցման համար հետևյալ մասնագիտությունների և մասնագիտացումների գծով հայտարարում է բակալավրիատի և մագիստրատուրայի ընդունելություն: Կրթական ծրագրերին, անհրաժեշտ քննություններին, ուսման վարձավճարներին ծանոթանալու...
Հեռակա ուսուցման բակալավրիատի և մագիստրատուրայի 1-ին կուրսերի դասերը կմեկնարկեն մարտի 25-ին
ՀՊՏՀ-ում մարտի 25-ին կմեկնարկեն հեռակա ուսուցման բակալավրիատի և մագիստրատուրայի 1-ին կուրսերի 2-րդ կիսամյակի դասերը: Բոլոր ֆակուլտետներում, բացառությամբ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման, տնտեսության կարգավորման և ՄՏՀ ֆակուլտետների, հեռակա ուսուցման բակալավրիատի 1-ին կուրսերի դասերը կկազմակերպվեն ժամը 14.05-ին:...
ՀՊՏՀ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի դեկանը հիշեցնում է
ՀՊՏՀ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի սիրելի շրջանավարտնե’ր, ֆակուլտետի դեկան Թաթուլ Մկրտչյանը լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինի միջոցով ձեզ ևս մեկ անգամ հիշեցնում է, որ պատրաստ են 2011-2012 ուսումնական տարվա առկա բակալավրիատի ու մագիստրատուրայի շրջանավարտների դիպլոմների միջուկները: Դրանք կարող եք ստանալ դեկանատից: Հիշեցնենք, որ ինչպես ավելի վաղ տեղեկացրել էինք, պատրաստ են նաև ՀՊՏՀ մյուս ֆակուլտետների վերոնշյալ կրթաձևերի շրջանավարտների դիպլոմների միջուկները։ Թաթուլ Մկրտչյանի...
Հեռակա ուսուցմամբ բակալավրիատի և մագիստրատուրայի դիմորդների հայտագրումը շարունակվում է: ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովից մեզ հայտնեցին` այս պահի դրությամբ հեռակա բակալավրիատին հատկացված 520 տեղի համար դիմել է 245, հեռակա մագիստրատուրայի 295 տեղի համար` 305 դիմորդներ: Հիշեցնենք, որ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը...

Прием на заочную форму обучения. бакалавриат, магистратура
Армянский государственный экономический униерситет объявляет прием на заочную форму обучения на бакалавриат и в магистратуру. С подробностями Вы можете ознакомиться по следующей ссылке http://media.asue.am/upload/haytararutyun_heraka_2015.pdf Отдел информации  и  связей  с  общественностью  АГЭУ Предыдущие  новостиздесь...
АГЭУ объявляет прием в заочный бакалавриат и магистратуру на 2014-2015 учебный год
Армянский  государственный  экономический  университет  объявляет  прием   в  бакалавриат  и  магистратуру  заочного  обучения  на  2014-2015  учебный  год. С  подробным  объявлением  о  порядке  регистрации,  списке  специальностей, предоставленных  местах, учебных  платах, а  в  бакалавриате  и  об   экзаменационных ...
О начале занятий 1-ых и 2-ых курсов заочного бакалавриата и магистратуры
Занятия  этого  семестра  1-ых  и  2-ых  курсов  заочного  бакалавриата  и  магистратуры  АГЭУ  2013-2014  учебного  года  начнутся  с  11-го  ноября  и  продлятся   4 недели. Напомним,  что ...
Продолжается  процесс  приема  документов  на  заочный  бакалавриат  и  заочную  магистратуру  в  Армянском  государственном  экономическом  университете. Напомним, что  последний  срок  приема  документов  на ...
Армянский государственный экономический университет объявляет прием на заочное обучение на 2013-2014 учебный год
Дорогие  абитуриенты, Армянский  государственный  экономический  университет  объявляет  прием  по  следующим  специальностям  и  специализациям   бакалавриата  и  магистратуры  заочного  обучения  на  2013-2014  учебный  год.  Для  ознакомления   с  учебными  программами, необходимыми  экзаменами, учебными  платами ...
Занятия 1-ых курсов бакалавриата и магистратуры заочного обучения начнутся 25-го марта
В  АГЭУ  25-го  марта  начнутся  занятия  2-го  семестра  1-ых  курсов  бакалавриата  и  магистратуры  заочного  обучения. На  всех  факультетах, за  исключением  факультетов  маркетинга  и  организации  бизнеса, регулирования  экономики и  МЭО, занятия  1-ых  курсов  бакалавриата  заочного  обучения  начнутся ...
Декан факультета маркетинга и организации бизнеса АГЭУ напоминает
Дорогие выпускники факультета маркетинга и организации бизнеса АГЭУ, декан факультета Татул Мкртчян через отдел информации и связей с общественностью еще раз напоминает вам, что готовы приложения дипломов выпускников бакалавриата и магистратуры стационарного обучения 2011-2012 учебного года. Их можете получить в деканате. Напомним, как раннее уже сообщалось, готовы также приложения дипломов выпускников и других факультетов АГЭУ вышеуказанной формы обучения. Напоминание Татула Мкртчяна хороший повод,...
Продолжается прием на заочный бакалавриат и магистратуру АГЭУ. Из приемной комиссии АГЭУ нам сообщили, что на данный момент на 520 мест заочного бакалавриата подали документы 245 абитуриентов, на 295 мест заочной магистратуры, 305. Напоминаем, что с 10 августа начался прием документов на заочный бакалавриат и...