Ի նշանավորումն հաջողված ստուգատեսի. շրջանավարտները լուսանկարվեցին ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանի հետ
ՀՊՏՀ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի առկա ուսուցման մագիստրատուրայի բիզնեսի կազմակերպում մասնագիտության շրջանավարտներն այսօր դիպլոմային աշխատանքներ պաշտպանեցին՝ այդպիսով նշանավորելով կրթական այս փուլի ուսումնառության ավարտը: Գիտելիքի ու մասնագիտական հմտությունների ստուգատեսից հետո նրանց հնարավորություն...
Դիպլոմներ ստացան մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի շրջանավարտները. DJ Վակցինան՝ ՀՊՏՀ գերազանցիկ մագիստրոս (լուսանկարներ)
ՀՊՏՀ-ում սկսվել է հեռակա մագիստրատուրայի դիպլոմների հանձնման գործընթացը. հեռակա մագիստրատուրան կավարտեն 303 շրջանավարտներ (լուսանկարներ)
Տնտեսագիտական համալսարանի հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի 2015-2016 ուսումնական տարվա շրջանավարտներն այս օրերին ստանում են ավարտական վկայականները՝ դիպլոմները: ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանի, ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանի, ռեկտորի խորհրդական Գրիգոր Կիրակոսյանի, ուսումնակազմակերպական...
Հուլիսի 9-ից ՀՊՏՀ ուսումնակազմակերպական բաժնի այցելուները 2014-2015 ուստարվա շրջանավարտներն են՝ լի խանդավառությամբ ու ոգևորությամբ. եկել են ստանալու մասնագիտական վկայականները, կյանքի կարևոր ձեռքբերումներից մեկի՝ բարձրագույն կրթություն ստանալու առհավատչյան: Ոմանք գուցե վերջին անգամն են այցելում հարազատ համալսարան,...
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի առկա մագիստրատուրայի շրջանավարտներն ընթացիկ շաբաթ՝ հուլիսի 14-ին, 15-ին,16-ին, 17-ին և 18-ին (ըստ 6 ֆակուլտետների) ստացան մագիստրոսական դիպլոմները: Սահմանված կագի համաձայն՝ մագիստրոսները այցելում էին գրադարան, ստանում էին շրջիկ թերթիկները, ևս մեկ անգամ մտնում...
ՀՊՏՀ առկա բակալավրիատի 2013-2014 ուսումնական տարվա շրջանավարտներն այսօր իրենց ֆակուլտետներում ստացան ավարտական վկայականները՝ դիպլոմները: Նրանց ողջունելու էին եկել դեկանները, դեկանների տեղակալները, ամբիոնների վարիչները, դասախոսները: Շրջանավարտներին իր շնորհավորանքի ու բարեմաղթանքի խոսքն է հղել նաև...
Դիպլոմներ չստացած բակալավրիատի ուսանողներն իրենց դիպլոմները կարող են ստանալ ուսումնամեթոդական բաժնից
Առկա ուսուցմամբ բակալավրիատի՝ տարբեր պատճառներով դիպլոմները չստացած շրջանավարտներն իրենց դիպլոմները կարող են ստանալ ՀՊՏՀ ուսումնամեթոդական բաժնից մինչև հուլիսի 14-ը ներառյալ, 9. 00 -11. 00-ը և 14.00-15.00-ն ընկած ժամանակահատվածում: Այս մասին ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին տեղեկացրեցին ուսումնամեթոդական...

Выпускники заочной формы обучения факультета маркетинга и организации бизнеса получили дипломы: DJ Вакцина – отличница-магистрантка АГЭУ (фотографии)
Сегодня выпускники 2015 года по специализациям маркетинговые коммуникации и маркетинговые исследования факультета маркетинга и огранизации бизнеса АГЭУ торжественно получили магистерские дипломы. Как нам сообщил заведующий кафедрой маркетинга, префессор Арарат Закарян, по спецаилизации маркетинговые коммуникации...
В АГЭУ начался процесс вручения дипломов магистратуры заочной формы обучения: заочную магистратуру окончат 303 выпускников
Выпускники магистратуры экономического университета заочной формы обучения 2015-2016 учебного года в эти дни получают дипломы. При участии ректора АГЭУ Корюна Арояна, проректора АГЭУ по учебно-организаторским работам Мирдат Арутюняна, советника ректора Григора Киракосяна, начальника учебно-организационного отдела...
С 9-го июня посетители учебно-организационного отдела АГЭУ – выпускники 2014-2015 учебного года: они пришли за дипломами. Некоторые, наверное, последний раз посещают любимый университет, получают дипломы, фотографируются и уходят и с тоскливыми глазами в последний раз оглядываясь назад. Одновременны полны решимости:...
Студенты бакалавриата, не получившие выпукные дипломы, могут получить свои дипломы из учебно - методического отдела
Выпускники очного бакалаевриата, по различным причинам, не получившие свои выпускные дипломы, могут получить из учебно-методического отдела АГЭУ до 14 июля включительно, с 9.00-11.00 и 14.00-15.00. Об этом отделу информации и связей с общественностью сообщают из учебно-методического отдела. Напомним, что выпускники...