Մեկնարկել է միջանկյալ քննաշրջանը
ՀՊՏՀ-ում հոկտեմբերի 28-ին մեկնարկել է միջանկյալ քննաշրջանը: Ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանը լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին հայտնեց, որ միջանկյալ քննաշրջանը բուհում կընթանա մինչև նոյեմբերի 8-ը: «Տասն աշխատանքային օր կընթանան միջանկյալ քննությունները` դասերին...
ՀՊՏՀ-ում միջանկյալ քննաշրջան է
ՀՊՏՀ-ում այս օրերին քննություններ են. լիարժեք հունի մեջ է ապրիլի 13-ին մեկնարկած միջանկյալ քննաշրջանը: Քննական բոլոր եղանակներով` համակարգչային, թեստային և գրավոր, քննություն են հանձնում առկա բակալավրիատի 1-3-րդ կուրսերի ուսանողները: Մենք քննություն հանձնող ուսանողների հանդիպեցինք համալսարանի բակում, ովքեր քննությունից...
Վաղը կմեկնարկի միջանկյալ քննաշրջանը
2012-2013 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի միջանկյալ քննաշրջանը կմեկնարկի վաղը` ապրիլի 13-ին: Քննաշրջանին կմասնակցեն առկա ուսուցման բակալավրիատի 1-3-րդ կուրսերի ուսանողները: Ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանի տեղեկացմամբ` քննաշրջանի կազմակերպական հարցերով զբաղվող ստորաբաժանումներում...
ՀՊՏՀ-ում այսօրվանից սկսվում է միջանկյալ քննաշրջանը
ՀՊՏՀ-ում նոյեմբերի 5-16-ը միջանկյալ քննաշրջանի ժամանակահատված է, որի ընթացքում առկա բակալավրիատի 1-4-րդ կուրսերը քննություն կհանձնեն քննական բոլոր եղանակներով` համակարգչային թեստային, թեստային և գրավոր: «Միջանկյալ քննաշրջանին նախորդած կազմակերպական ծավալուն ու ջանադիր աշխատանքը հաջողությամբ ավարտել ենք. ամեն ինչ...
Այս ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակից դասեր չեն կազմակերպվի միայն ամփոփիչ քննաշրջանում
ՀՊՏՀ սիրելի ուսանողներ, շուտով միջանկյալ քննաշրջան է, և ձեր կողմից հնչեցված հարցերում հաճախ եք հետաքրքրվում, թե արդյո՞ք միջանկյալ քննաշրջանի ընթացքում կկազմակերպվեն դասեր: Տեղեկացնում ենք, որ ՀՊՏՀ գիտխորհրդի որոշմամբ` այսուհետ դասեր չեն կազմակերպվի միայն ամփոփիչ քննաշրջանի ընթացքում, իսկ միջանկյալ քննաշրջանը կանցկացվի դասերին զուգահեռ:  ՀՊՏՀ Լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժին
Ճշգրտվել են միջանկյալ քննաշրջանին չմասնակցած ուսանողների քննական օրերը
ՀՊՏՀ միջանկյալ քննաշրջանի ավարտից հետո քննությունների կազմակերպական հարցերով զբաղվող ուսումնական ստորաբաժանումներն արձանագրել են, որ քննական օրերի ընթացքում տարբեր առարկաներից բալալավրիատի 1-3-րդ կուրսերի ուսանողները քննություններ են հանձնել քննական երեք ձևերով` թե’ համակարգչային կենտրոնում, թե’ ֆակուլտետներում:...
Քննաշրջանից հետո այսօրվանից ՀՊՏՀ-ում ուսումնառության գործընթացը բնականոն հունի մեջ է
ՀՊՏՀ-ում ապրիլի 23-ին ավարտվել է միջանկյալ քննաշրջանը: Այսօրվանից բոլոր ֆակուլտետներում ուսումնառության գործընթացը բնականոն հունի մեջ է: Լիահույս ենք, որ  յուրաքանչյուր ուսանող լսարան է ոտք դրել ավելի արդյունավետ, կարգապահ, համախմբված աշխատելու, նոր գիտելիքներ ձեռք բերելու հաստատակամությամբ:ՀՊՏՀ լրատվության և...
Այսօր ավարտվում է միջանկյալ քննաշրջանը
ՀՊՏՀ-ում միջանկյալ քննաշրջանն ավարտական փուլում է: Այսօր` ապրիլի 23-ին, ուսանողները կհանձնեն իրենց վերջին քննությունը: Տեղեկացնենք, որ քննական այս օրերի ընթացքում առկա ուսուցման բակալավրիատի 1-3-րդ կուրսերում հաջողությամբ կազմակերպվեցին համակարգչային թեստային, թեստային և գրավոր եղանակով քննություններ: Քննաշրջանն...
Այսօր ՀՊՏՀ-ում մեկնարկում է քննական եռուզեռը
Այսօր մեկնարկում է 2011-2012 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի բակալավրիատի 1-3-րդ կուրսերի միջանկյալ քննաշրջանը: Խոսելով թվերի լեզվով` ասենք, որ քննաշրջանի առաջին օրը բակալավրիատի առկա ուսուցման բոլոր կուրսերի համար թեստային և գրավոր եղանակով տարբեր առարկաներից կանցկացվի 54 քննություն: Վստահ ենք` քննություն...

В АГЭУ промежуточная сессия
С 5 по 16 ноября в АГЭУ период промежуточных экзаменов, во время которого 1-4 курсы бакалаврита стационарного обучения сдадут экзамены разными способами: тестовые компьютерные, тестовые и письменные.«Предэкзаменационная трудоемкая организационная работа успешно завершена: все сделано, чтобы этот процесс прошел...
С первого семестра этого учебного года не будет учебных занятий только в период обобщающих экзаменов
Дорогие студенты АГЭУ, скоро промежуточные экзамены, и вы часто интересуетесь,в период промежуточных экзаменов будут учебные занятия или нет. Информируем, что по решению ученого совета , впредь занятий не будет только в период обобщающих экзаменов, а промежуточные экзамены пройдут параллельно с уроками. Отдел информации и связей с общественностью АГЭУ
По завершении промежуточной экзаменационной сессии учебноорганизационные структуры вуза отметили, что на протяжении экзаменационных дней студентами 1-3 курсов бакалавриата были сданы экзамены в компьютерном центре, и на факультетах. Благодаря проделанной работе, экзамены прошли согласно графику, и студенты имели...
Учебный процесс в АГЭУ вошел в свое русло после промежуточной экзаменационной сессии
23 апреля в АГЭУ завершилась промежуточная экзаменационная сессия. С сегодняшнего дня учебный процесс во всех факультетах вошел в свое привычное русло. Полны уверенности, что каждый студент вошел в аудиторию для получения знаний и для усердных и результативных работ. Отдел информации и связей с общественностью...
Сегодня будет завершена промежуточная экзаменационная сессия
В АГЭУ промежуточная экзаменационная сессия находится в завершающем этапе. Сегодня 23 апреля, студенты сдадут последние экзамены. Сообщаем, что в эти экзаменационные дни в вузе были организованы экзамены в форме тестирования, компьютерного тестирования и письменно. Экзаменационная сессия прошла согласно графику....
Сегодня началась промежуточная экзаменационная сессия второго семестра 1-3курсов бакалавриата. Если говорить о количестве экзаменов, скажем, что в первый день будет проведено 54 экзамена в тестовой и письменной форме по различным предметам. Уверены, что студенты хорошо подготовлены к экзаменам и с успехом преодолеют...