Գիտական խորհրդի ընդլայնված նիստում ներկայացվեցին համալսարանի ձեռքբերումները (լուսանկարներ)
ՀՊՏՀ մեծ դալիճում այսօր տեղի ունեցավ գիտական խորհրդի ընդլայնված նիստը, որին մասնակցում էին համալսարանի պրոռեկտորները, դեկանները, ամբիոնների վարիչները, վարչական ստորաբաժանումների ղեկավարները, պրոֆեսորադասախոսական և վարչական անձնակազմերի ներկայացուցիչները: Նիստը վարում էր ուսումնամեթոդական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր...
Ձեռքբերումներ, բարեփոխումներ, նաև՝ հիմնախնդիրներ. ՀՊՏՀ ռեկտորը գիտխորհրդի ընդլայված նիստում հանդես եկավ հաշվետվությամբ
ՀՊՏՀ հանդիսությունների դահլիճում այսօր տեղի ունեցավ գիտական խորհրդի ընդլայնված նիստը, որի ժամանակ ՀՊՏՀ ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը հանդես եկավ «ՀՊՏՀ 2015թ. ուսումնագիտական ու ֆինանսատնտեսական գործունեության արդյունքները և 2016թ. բյուջեի նախագծի հիմնական ցուցանիշները» հաշվետվությամբ:...
ՀՊՏՀ գիտխորհրդի ընդլայնված նիստում՝ ՀՊՏՀ 2014թ. գործունեությունը և 2015թ. բյուջեի նախագծի հիմնական ցուցանիշները
ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում այսօր տեղի ունեցավ գիտական խորհրդի ընդլայնված նիստ: Ուսումնամեթոդական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Պարույր Քալանթարյանը ներկայացրեց նիստի օրակարգը և խոսքը տրամադրեց ՀՊՏՀ ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանին:  «Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի 2014 թ. ուսումնագիտական...
ՀՊՏՀ գիտխորհրդի ընդլայնված նիստում հավանություն տրվեց բուհի տարեկան հաշվետվությանը
ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում այսօր տեղի ունեցավ գիտական խորհրդի ընդլայնված նիստը՝ բուհի ղեկավարության, դեկանների, պրոֆեսորադասախոսական կազմի, աշխատակիցների, ուսանողների  մասնակցությամբ: Համալսարանի ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը հանդես եկավ «Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի 2013...
Տեղի ունեցավ ՀՊՏՀ «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի գիտական խորհրդատվական խորհրդի հերթական ընդլայնված նիստը
Այսօր տեղի ունեցավ Տնտեսագիտական համալսարանի «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի գիտական խորհրդատվական խորհրդի ընդլայնված նիստը՝ աշխատանքային արդյունքների ներկայացմանն ուղղված օրակարգային հարցերի  ընդգրկմամբ: Նիստի մասնակիցներին ողջունելուց հետո ՀՊՏՀ  ռեկտոր, «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի խորհրդատվական խորհրդի...
Տեղի ունեցավ ՀՊՏՀ գիտական խորհրդի ընդլայնված նիստը
ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում այսօր տեղի ունեցավ գիտական խորհրդի ընդլայնված նիստ, որի ընթացքում  ՀՊՏՀ ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը հանդես եկավ «Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի 2012 թ. ուսումնագիտական և ֆինանսատնտեսական գործունեության արդյունքները և 2013 թվականի բյուջեի հիմնական ցուցանիշները»...
Վաղը կկայանա ՀՊՏՀ գիտխորհրդի ընդլայնված նիստը
Դեկտեմբերի 27-ին ժամը 11.00-ին ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում տեղի կունենա գիտական խորհրդի ընդլայնված նիստ, որի ընթացքում ՀՊՏՀ ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը հանդես կգա զեկուցմամբ՝ ներկայացնելով Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի 2012 թվականի ուսումնագիտական և ֆինանսատնտեսական գործունեության արդյունքները, ինչպես նաև 2013 թվականի բյուջեի նախագծի հիմնական ցուցանիշները: Գիտական և գիտատեխնիկական գործունեության պայմանագրային (թեմատիկ) ֆինասավորմամբ կատարված գիտական թեմաների ամփոփիչ...

На расширенном заседании ученого совета были представлены достижения университета (фотографии)
В большом зале АГЭУ состоялось расширенное заседание ученого совета, на котором участвовали проректора университета, деканы, заведующие кафедрами, руководители административных поздразделений, представители профессорско-преподавательского и административного составов. Заседание провел проректор по учебно-методическим...
На расширенном заседании ученого совета АГЭУ деятельность АГЭУ 2014г. и основные показатели проекта бюджета на 2015г.
Сегодня  в  большом  зале  АГЭУ  состоялось  расширенное  заседание  ученого  совета, Проректор  по  учебно-методическим  работам  Паруйр  Калантарян  представил    повестку  дня  заседания и  предоставил  слово  ректору  АГЭУ, доктору  экономических  наук, профессору  Корюну  Атояну.  Доклад-отчет  ректора   «Результаты ...
Сегодня  в  большом  зале  АГЭУ  состоялось  расширенное  заседание  ученого  совета с  участием  руководства  вуза, деканов, профессорскопреподавательского  коллектива, сотрудников, студентов. Ректор  университета, доктор  экономических  наук, профессор  Корюн  Атоян  выступил  с  докладом   «Результаты  научнообразовательной ...
Состоялось очередное расширенное заседание научного консультативного совета исследовательского центра АГЭУ «Амберд»
Сегодня  состоялось  расширенное  заседание  научного  консультативного  совета  исследовательского  центра  Экономического  университета  «Амберд»,  включившее  в    повестку  дня   вопросы,  направленные ...
Состоялось расширенное заседание ученого совета АГЭУ
Сегодня в большом зале АГЭУ состоялось расширенное заседание ученого совета АГЭУ, во время которого ректор АГЭУ, доктор экономических наук, профессор Корюн Атоян выступил с докладом "Результаты учебнонаучной и финансовоэкономической деятельности армянского государственного экономического университета за 2012 год...
Завтра состоится расширенное заседание ученого совета АГЭУ
27-го декабря в 11.00 в большом зале АГЭУ состоится расширенное заседание ученого совета, во время которого ректор АГЭУ, доктор экономических наук, профессор Корюн Атоян выступит с докладом, представляя результаты учебно-научной и финансово-экономической деятельности Армянского государственного экономического университета за 2012 год, а также основные показатели проекта бюджета за 2013 год. Доклады об обобщающих отчетах научных тем, выполненных тематическим финансированием научной и научно-технической...