Հայ մամուլի օրը՝ ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնում
ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնում (որը պատրաստում է նաև բուհի պաշտոնական ամսագիրը՝ «Տնտեսագետ»-ը) այսօր տոնական տրամադրություն էր. «տանտերերը և հյուրերը» նշում էին Հայ մամուլի օրը: Մեր համալսարանում նույնպես աշխատում են մարդիկ («Տնտեսագետ» ամսագիր, «Բանբեր ՀՊՏՀ» գիտական հանդես, գիտահրատարակչական...
ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանի շնորհավորանքի խոսքը Գիտելիքի օրվա առիթով
Սիրելի ՀՊՏՀ-ականներ, Տնտեսագիտական համալսարանի ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը Գիտելիքի օրվա առիթով շնորհավորանքի խոսք է հղել, որը ներկայացնում ենք ստորև. Սիրելի ուսանողներ, առաջին կուրսեցիներ Բարի գալուստ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան: Շնորհավորում եմ ձեզ Գիտելիքի օրվա, ուսանող դառնալու բարձր կոչմանն...
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի սիրելի աշխատակցուհիներ, ուսանողուհիներ, համալսարանի ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը Կանանց միջազգային օրվա առթիվ շնորհավորանքի խոսք է հղել, որը ներկայացնում ենք ստորև. Կանանց միջազգային օրվա՝ մարտի 8-ի հրաշալի տոնի առիթով ուրախությամբ և ջերմորեն շնորհավորում եմ մեր բուհի կանանց...
Ուսանողների միջազգային օրվա առիթով ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորանքի խոսք է հղել բուհի ուսանողներին
Սիրելի ուսանողներ, գործընկերներ, ուսանողների միջազգային օրվա առիթով ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորանքի խոսք է հղել: Ուսանողներին ուղղված համալսարանի ղեկավարի շնորհավորանքի խոսքը ներկայացնում ենք ստորև. Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի սիրելի ուսանողներ Այսօր տոնում ենք ուսանողների միջազգային...
ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորանքի խոսք է հղել ապրիլի 7-ի կապակցությամբ
Հարգելի գործընկերներ, սիրելի ուսանողներ, ՀՊՏՀ ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորանքի խոսք է հղել Մայրության և գեղեցկության տոնի առիթով, որը ներկայացնում ենք ստորև. Սիրելի աշխատակցուհիներ,  ուսանողուհիներ Շնորհավորում եմ ձեզ ապրիլի 7-ի՝ Մայրության և գեղեցկության հրաշալի տոնի կապակցությամբ:...
ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Մարտի 8-ի կապակցությամբ
Հարգելի գործընկերներ, ուսանողներ, ՀՊՏՀ ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորանքի խոսք է հղել բուհի աշխատակցուհիներին ու ուսանողուհիներին՝ Մարտի 8-ի կապակցությամբ: Ռեկտորի շնորհավորական ուղերձը ներկայացնում ենք ստորև. Մեր բուհի հարգելի աշխատակցուհիներ, սիրելի ուսանողուհիներ Շնորհավորում...
ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորանքի խոսք է հղել Նոր տարվա և Սուրբ ծննդյան տոների կապակցությամբ
Սիրելի բարեկամներ, գործընկերներ, ուսանողներ, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորանքի խոսք է հղել Նոր տարվա և Սուրբ ծննդյան տոների կապակցությամբ: Բուհի ղեկավարի ամանորյա ուղերձին կարող եք ծանոթանալ ներկայացվող շնորհավորական բացիկում.
ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանն այցելեց ՀՊՏՀ գրադարան և շնորհավորեց աշխատակիցներին Գրադարանավարի օրվա առիթով (լուսանկարներ)
ՀՊՏՀ գրադարանի աշխատակիցների համար այսօր հաճելի անակնկալի օր էր։ ՀՊՏՀ ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը գիտության և արտաքին կապերի գծով պրոռեկտոր Գագիկ Վարդանյանի ուղեկցությամբ այսօր այցելեց նրանց և շնորհավորեց Գրադարանավարի օրվա կապակցությամբ։ Գրադարանավարի օրը Հայաստանի Հանրապետությունում...
ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանի շնորհավորանքի խոսքը նոր՝ 2012-2013 ուսումնական տարվա մեկնարկի կապակցությամբ
ՀՊՏՀ ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը նոր՝ 2012-2013 ուսումնական տարվա մեկնարկի կապակցությամբ շնորհավորանքի խոսք է հղել, որը ներկայացնում ենք ստորև.Սիրելի´ ուսանողներ, առաջին կուրսեցիներ, շնորհավորում եմ Ձեզ նոր ուսումնական տարվա մեկնարկի կապակցությամբ։ Սիրելի´առաջին կուրսեցիներ, այսօրը...

Дорогие  университетовцы, ректор  Экономического  университета, профессор Корюн  Атоян  обратился  с  поздравлениями  по  случаю дня  Знаний, которое представляем  ниже: Дорогие  студенты, первокурсники Добро  пожаловать  в  Армянский  государственный  экономический  университет. Поздравляю вас  по  случаю  дня ...
Дорогие  сотрудницы, студентки Армянского  государственного  экономического  университета,  ректор  университета  Корюн  Атоян  обратился  с  поздравительной  речью   по   поводу  Международного  женского  дня,    что  и  представляем  ниже: По  поводу  Международного  женского  дня,  прекрасного  праздника  8-ое ...
Дорогие  студенты, коллеги,  по  случаю   международного  дня  студентов  ректор  АГЭУ, профессор  Корюн  Атоян  обратился  с  поздравительным  словом. Поздравительное  слово  руководителя  университета, обращенное  к  студентам,  представляем  ниже: Дорогие  студенты  Армянского  государственного  экономического ...
Ректор АГЭУ Корюн Атоян с поздравительным словом обратился по поводу 7-го апреля
Уважаемые  коллеги, дорогие  студенты,  ректор  АГЭУ, доктор  экономических  наук,  профессор  Корюн  Атоян  обратился  с  поздравлением по поводу  праздника  Материнства  и  красоты, что  представляем  ниже: Дорогие  работники, студентки Поздравляю  вас  по  поводу  прекрасного  праздника  Материнства  и  красоты,...
Уважаемые  коллеги, ректор  АГЭУ,  доктор  экономических  наук,  профессор  Корюн  Атоян  обратился  с  поздравлением  к  работницам  вуза  и  студенткам  по  поводу  8-го  марта. Поздравительная  речь  ректора  представляем  ниже: Уважаемые  работницы  нашего  вуза, дорогие  студентки  Поздравляю  вас  с праздником ...
Дорогие  друзья, коллеги,  студенты, ректор  Армянского  государственного  экономического  университета, доктор  экономических  наук, профессор  Корюн  Атоян  обратился  с  поздравлением  по  случаю  праздников  Нового  года  и  Рождества. С  поздравительным  обращением  можете  ознакомиться  в  представленной...
Сегодня для работников библиотеки АГЭУ день приятного сюрприза. Ректор АГЭУ, доктор экономических наук, профессор Корюн Атоян с проректором по научным вопросам и внешним связям Гагиком Варданяном сегодня посетил их и поздравил с днем Библиотекаря. День Библиотекаря в Армянской Республике отмечается 7-го октября,...
Слово ректора АГЭУ, по случаю начала нового 2012-2013 учебного года
Ректор АГЭУ, доктор экономики, профессор Корюн Атоян, по случаю начала 2012-2013 учебного года, обратился с поздравительным словом, которое и представляем ниже  Дорогие студенты, первокурсники, поздравляю Вас с началом нового учебного года. Дорогие первокурсники, сегодня для Вас знаменательный день, и поэтому...