Սեղանի թենիս մարզաձևում հաղթեց կառավարման ֆակուլտետը
«Ուսանողական աշուն-2013» մարզամշակութային փառատոնի շրջանակներում այսօր տեղի ունեցավ միջֆակուլտետային հերթական խաղ-մրցումը՝ սեղանի թենիս մարզաձևում: Մրցանակային տեղերը բաշխվեցին հետևյալ կերպ. 1-ին պատվավոր հորիզոնականը գրավեց կառավարման ֆակուլտետի թիմը, 2-րդը՝ ֆինանսական ֆակուլտետի, 3-րդը՝ հաշվապահական հաշվառման...
Սիրելի ՀՊՏՀ–ականներ, ուրախությամբ տեղեկացնում ենք, որ երեկ տեղի ունեցած հանրապետական ուսանողական 13-րդ մարզական խաղերի թենիսի աղջիկների առաջնությունում մեր մարզիկները պարտության են մատնել բոլոր թիմերին` նվաճելով մրցաշարի գավաթը և ոսկե մեդալը: ՀՊՏՀ թենիսիստուհիները, հաղթելով Եվրոպական տարածաշրջանային ակադեմիային...
Երեկ տեղի է ունեցել հանրապետական ուսանողական 13-րդ մարզական խաղերի թենիսի տղաների առաջնությունը: ՀՊՏՀ թենիսի հավաքականի մարզիչ Էդուարդ Ամիրխանյանի տեղեկացմամբ` մեր մարզիկները մրցաշարում ներդրել են իրենց ողջ ուժերը և գեղեցիկ խաղ ցուցադրել: Նրանք հաղթել են Երևանի պետական ճարտարապետաշինարարական (3:1), Վ. Բրյուսովի...

В соревновании по настольному теннису победу одержал факультет управления
Дорогие АГЭУ-евцы, с радостью сообщаем, что на состоявшемся вчера первенстве понастольному теннису среди девушек в рамках 13 республиканских спортивных игр наши спортсменки одержали победу над всеми командами и были удостоены золотых медалей. Теннисистки АГЭУ, одержав победу над командами Европейской региональной...
Вчера состоялось первенство по настольному теннису в рамках 13 республиканских спортивных игр. По сообщению тренера сборной АГЭУ Эдуарда Амирханяна, наши спортсмены выложились полностью и показали красивую игру. Они одержали победу над командами Ереванского государственного инженерно-строительного (3:1), лингвистическоо...