Ավարտվում է ՀՊՏՀ ֆինանսատնտեսագիտական քոլեջի ընդունելությունը. հայտագրվել է 280 դիմորդ
ՀՊՏՀ ֆինանսատնտեսագիտական քոլեջի ընդունելությունն ավարտին է մոտենում. այսօր վերջին օրն է, փաստաթղթերը կընդունվեն մինչև ժամը 18.00-ն: ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը կապ հաստատեց քոլեջի ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Լուսինե Հարությունյանի հետ, ով արձանագրեց, որ դիմորդների թվաքանակը...
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում այսօր մեկնարկեց 2016-2017 ուստարվա ընդունելության գործընթացը: Արդեն հայտագրվել է առաջին դիմորդը: ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինն այսօր գտնվել է ընդունող հանձնաժողովում, հետևել մեկնարկային իրարանցմանը, արձանագրել ակնթարթներ: Մեր առաջին դիմորդը...
Այսօր, ժամը 18.00-ին կավարտվի 2013-2014 ուսումնական տարվա ՀՊՏՀ առկա վճարովի մագիստրատուրայի դիմորդների հայտագրումը: Օգոստոսի 24-ի դրությամբ մագիստրատուրա է դիմել 464 դիմորդ: Այս մասին ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին հայտնեց ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Վահան Բաղդասարյանը: Ուսումնամեթոդական...
Հունիսի 25-ից կընդունվեն նաև «հատուկ» դիմորդների դիմում-հայտերը
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղարի տեղակալ Մանուկ Մովսիսյանը լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի միջոցով անհրաժեշտ է համարել ՀՀ երկքաղաքացիներին, օտարերկրացիներին, այս տարի բանակային զորակոչից զորացրվածներին հիշեցնել վերջիններիս հուզող հարցը, թե երբ և ինչպես է իրականացվելու իրենց դիմում-հայտերի...
Դիմորդն արձագանքում է շուկայական տնտեսության առաջադրած պահանջներին. ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար
«Մեր համալսարանի բոլոր մասնագիտությունների գծով արդեն մրցույթ ունենք»,- այսօր լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի հետ զրույցում արձանագրեց ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Միքայել Թավադյանը` մեր խնդրանքով անդրադառնալով ընդունելության գործընթացին «Սա մի իրողություն է, որը ևս մեկ անգամ...

Прием в финансового-экономический колледж АГЭУ приближается к концу: сегодня – последний день, документы принимаются до 18:00. Отдел информации и связей с общественностью АГЭУ установил связь с ответственным секретарем приемной комиссии Лусне Арутюнян, которая нам рассказала, то количество абитуриентов предполагает...
С сегодняшнего дня в Армянском государственном экономическом университете стартовал прием на 2016-2017 учебный год: Приемная комиссия АГЭУ начала свою работу.             В беседе с нами ответственный  секретарь  приемной  комиссии  АГЭУ  Мери  Бадалян сообщила, что уже к нам обратился первый абитурент – Айкуи...
Ответственный  секретарь  приемной  комиссии  АГЭУ  Ваан  Багдасарян  сообщил  отделу  информации  и  связей  с  общественностью, что  уже  известны  имена  поступивших  в  заочный  бакалавриат  АГЭУ.   Он  предоставил  также   списки, которые  публикуем  в  официальном  сайте  АГЭУ.   Со  списками  можете  ознакомиться ...
Сегодня  в  18.00  завершится  регистрация  абитуриентов  стационарной  платной  магистратуры  АГЭУ  на  2013-2014  учебный  год. На  24-ое  августа  в  магистратуру  обратились  уже   464  абитуриента.  Об  этом   отделу  информации  и  связей  с  общественностью  сообщил  ответственный  секретарь  приемной ...
Заместитель  ответственного  секретаря  приемной  комиссии  АГЭУ  Манук  Мовсисян  через  отдел  информации  и  связей  с  общественностью  посчитал  необходимым  напомнить  лицам  РА, имеющим  двойное  гражданство,...
По всем специальностям нашего университета у нас уже есть конкурс. Ответственный секретарь приемной комиссии Микаэл Тавадян
“По всем специальностям нашего университета у нас уже есть конкурс”- сегодня отделу информации и связей с общественностью заявил ответственный секретарь приемной комиссии АГЭУ Микаэл Тавадян по нашей просьбе обращаясь к вопросу о процессе приема ”Это истина, которая еще раз доказывает высокий рейтинг АГЭУ. Мой...