20-րդ դարի առաջնորդների կառավարման փորձն ուսումնասիրում և ներկայացնում են կառավարման ուսանողները. սեմինար ՀՊՏՀ-ում
Կառավարման ֆակուլտետի ուսանողական խորհրդի նախաձեռնությամբ ՀՊՏՀ նիստերի սրահում այսօր կայացավ սեմինար-դասընթաց, որի ընթացքում կառավարման ֆակուլտետի ուսանողների կողմից ներկայացվեցին 20-րդ դարի խոշոր քաղաքական գործիչներ Ֆրանկլին Ռուզվելտի և Ադոլֆ Հիտլերի կյանքն ու գործունեությունը: Ինչպես ներկայացրին ուսանողները՝...
Կանանց և աղջիկներին նվիրված միամսյակի միջոցառումները շարունակվում են. ֆլեշմոբ ՀՊՏՀ-ում (լուսանկարներ)
ՀՊՏՀ  կառավարման  ֆակուլտետի ուսանողական խորհրդի նախաձեռնությամբ  այսօր երկար  դասամիջոցին ուսանողները բակում  իրականացրեցին յուրատեսակ ֆլեշմոբ. մեր բուհի տաղանդավոր ջութակահարուհիները հանդես եկան գեղեցիկ   կատարումներով: Ուսանող ջութակահարները նվագում էին բակին հարակից տարբեր...
ՀՊՏՀ ղեկավարությունը ցավակցում է
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ղեկավարությունը, պրոֆեսորադասախոսական անձնակազմը խորապես ցավում է համալսարանի կառավարման ֆակուլտետի աշխատանքի տնտեսագիտություն մասնագիտության 3-րդ կուրսի ուսանող Տիգրան Հայրապետյանի մահվան կապակցությամբ: Խորը ցավով տեղեկացանք ողբերգական դեպքի մասին, որը ցնցեց բոլորիս:...
ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի դեկանի ժամանակավոր պաշտոնակատար է նշանակվել Միքայել Թավադյանը
ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի N 217 լսարանում այսօր տեղի ունեցավ կառավարման  ֆակուլտետի խորհրդի նիստ, որի ժամանակ ներկայացվեց ֆակուլտետի նոր դեկանի պաշտոնակատարը։«Հարգելի գործընկերներ, նախքան նիստի աշխատանքներն սկսելը` ուզում եմ ուրախալի լուր հայտնել: ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանի հրամանով մեր ֆակուլտետի դեկանի ժամանակավոր...
Վաղը կկայանա կառավարման ֆակուլտետի խորհրդի նիստը
Մարտի 27-ին, ժամը 14.00-ին թիվ 217 լսարանում տեղի կունենա ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի խորհրդի նիստը, որի օրակարգում ուսումնական և կազմակերպական առանցքային հարցեր են: Նիստում կկարևորվեն ՀՊՏՀ գիտական խորհրդի փետրվարի 29-ի որոշումների հանձնարարականները, կքննարկվի 2012 թվականի փետրվար և մարտ ամիսների ուսումնական գործընթացի,...
ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի նիստում կկարևորվեն ուսումնական գործընթացին առնչվող հարցեր
ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի  հերթական նիստը տեղի կունենա փետրվարի 29-ին, ժամը 13.00-ին թիվ 217 լսարանում: Նիստը դռնբաց է, և կարող են մասնակցել բոլոր ցանկացողները: Քննարկվող հարցերը կառնչվեն ՀՊՏՀ գիտական խորհրդի նիստի որոշումներին և հանձնարականներին,  2011-2012 թթ. ուսումնական տարվա  առաջին կիսամյակի քննաշրջանի...
Տեղի ունեցավ կառավարման ֆակուլտետի խորհրդի նիստը. դեկան Էդգար Ղազարյանը խոսեց արդյունքներից ու բացթողումներից
Այսօր ՀՊՏՀ հանդիսությունների դահլիճում տեղի ունեցավ ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի ընդլայնված նիստ, որին բացի ֆակուլտետի կազմի մեջ մտնող ամբիոնների գիտնական մանկավարժներից, մասնակցում էին նաև այլ ամբիոններից այս ֆակուլտետում դասավանդող դասախոսները: Օրակարգում ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի 2011-2012 թթ. ուսումնական տարվա...
ՀՊՏՀ կառավարման խորհրդի նիստում զեկուցումով հանդես կգա դեկան Էդգար Ղազարյանը
Փետրվարի 8-ին, ժամը 13.00-ին ՀՊՏՀ հանդիսությունների դահլիճում տեղի կունենա ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի ընդլայնված նիստ: Օրակարգում ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի 2011-2012թթ. ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակի արդյունքներն ու երկրորդ կիսամյակի խնդիրներն են: Զեկուցումով հանդես կգա ֆակուլտետի դեկան Էդգար Ղազարյանը: ՀՊՏՀ...
ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի խորհրդի նիստում ընտրվեց ֆակուլտետի ՈՒԳԸ նախագահ
Կառավարման ֆակուլտետի N 217 լսարանում այսօր տեղի ունեցավ ֆակուլտետի խորհրդի նիստ, որի ընթացքում 2011-2012 թվակաների ուսումնական տարվա 2-րդ կիսամյակի աշխատանքային ծրագիրը ներկայացրեց ֆակուլտետի դեկան Էդգար Ղազարյանը: 2011-2012 թվականների ուսումնական տարվա բակալավրիատի առկա ուսուցման 1-4-րդ կուրսերի, հեռակա ուսուցման...

Сегодня  в  зале  заседаний  АГЭУ  по  инициативе  студенческого  совета  факультета  управления  состоялся  семинар, во время  которого  студенты  факультета  управления  представили  жизнь  и  деятельность  крупных  политических  деятелей  20-го  века  Франклина  Рузвельта и  Адольфа  Гитлера.  Как  представили ...
Мероприятия, посвященные женскому празднику, продолжаются: флешмоб в АГЭУ (фотографии)
Сегодня  по  инициативе  студенческого  совета  факультета  управления  АГЭУ   на  длинной  перемене  студенты  во  дворе  организовали  оригинальный  флешмоб: талантливые  скрипачи  нашего  вуза  выступили  с  красивыми  исполнениями. Студенты-скрипачи  играли  в  различных  местах   двора:  некоторые  у  окна,...
Соболезнование руководства АГЭУ
Руководство Армянского государственного экономического университета, профессорскопреподавательский коллектив глубоко скорбят по поводу кончины студента 3-го курса по специальности экономика труда факультета управления Тиграна Айрапетяна. С глубокой болью узнали о трагедии, которая поразила всех нас. Выражаем соболезнование...
Сегодня в аудитории 217 факультета управления состоялось заседание совета управления, на котором был представлен новый исполняющий обязанности декана . “Уважаемые коллеги, перед началом заседания, хочу сообщить приятную новость. Приказом ректора АГЭУ Корюна Атояна исполняющим обязанности декана факультета назначен...
Завтра состоится заседание совета факультета управления АГЭУ
27 марта в 14.00 в аудитории 217 состится заседание совета факультета управления АГЭУ, в повестке дня будут образовательные и организационные вопросы.  На заседании будут отрегулированы воросы решений ученого совета от 29 февраля, будут обсуждены вопросы учебного процесса месяцев февраль-март 2012г., вопрос студентов,...
На заседании факультета управления АГЭУ будут обсуждены вопросы, касающиеся учебного процесса
Очередное заседание факультета управления АГЭУ  пройдет 29 февраля в 13.00 в аудитории номер 217. Заседание открытое, и все желающие могут принять участие.   Обсуждаемые вопросы будут касаться решений и поручений ученого совета, результатов ликвидов экзаменационной сессии первого семестра 2011-2012 учебного года,...
Прошло заседание совета факультета управления . Декан Эдгар Казарян говорил о результатах и недочетах.
Сегодня в зале торжеств АГЭУ прошло расширенное заседание факультета управления АГЭУ, на котором кроме ученых педагогов кафедр, входящих в состав факультета, приняли участие и другие преподаватели с других кафедр и факультетов. На повестке- результаты первого семестра2011-2012 учебного года факультета управления...
На заседании Совета управления АГЭУ с докладом выступит декан Эдгар Казарян
08 февраля в 13.00 в зале торжеств АГЭУ пройдет расширенное заседание факультета управления АГЭУ. В повестке дня результаты первого семестра 2011-2012 уч.года факультета управления АГЭУ и вопросы второго семестра. С докладом выступит декан факультета Эдгар Казарян.